Kim jest Lana Rybus, żona Macieja Rybusa? Jej uroda zachwyca. Kobieta urodziła się w Osetii

Maciej Rybus poślubił Lanę w 2018 roku. Para doczekała się dwójki dzieci, drugi synek przyszedł na świat w styczniu tego roku. Jakie są kulisy ich związku i jak wygląda żona polskiego pomocnika?

Dzieje romansu Lany i Macieja były dosyć burzliwe i dotąd pewne aspekty ich relacji owiane są tajemnicą. Piłkarz poznał piękną brunetkę w Rosji, kiedy zaczął karierę w klubie Lokomotiw Moskwa. Działo się to w roku 2017, kiedy piłkarz był jeszcze w związku z Natalią Czubaj.

Poznaliśmy się w Moskwie, w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, aby zawrzeć umowę z Lokomotivem Moskwa przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch i na kolację i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru telefonu - zdradziła Lana w wywiadzie dla gazety "Słowo".
Zobacz wideo Historia przygotowań reprezentacji do ważnych imprez pokazuje, że niemal zawsze w ich czasie wypada ktoś ważny [Naszym Okiem]

Maciej Rybus wziął ślub z Laną po kilku miesiącach znajomości

Widocznie strzała amora trafiła Rybusa bardzo głęboko, ponieważ już w na początku 2018 roku piłkarz oświadczył się Lanie, a już w marcu para stanęła na ślubnym kobiercu. O tym, że jej chłopak ma żonę, Natalia Czubaj dowiedziała się podobno z mediów. Kobieta jednak nigdy nie skomentowała tych doniesień.

Po ślubie z Rybusem Lana przejęła jego nazwisko, a wkrótce urodziła mu również  dziecko, syna Roberta. W styczniu tego roku natomiast para przywitała na świecie drugą pociechę, Adriana. 

 

Kim jest Lena Rybus?

O żonie polskiego pomocnika nie wiemy wiele, Wiadomo, że ma 26 lat i urodziła się w Osetii. Kobieta prowadzi na Instagramie profil @___lanochka___, który obserwuje ponad 200 tysięcy obserwatorów. Kobieta dodaje zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych i trzeba przyznać, że jej uroda zapiera dech w piersiach. Nawet na zdjęciach z porodówki piękna brunetka wygląda świeżo i atrakcyjnie.

 

Teraz przed Laną i Maćkiem wielki moment - pomocnik został powołany do kadry do udziału w Mistrzostwach Europy. Pierwszy mecz Polska zagra w poniedziałek. Nasza drużyna będzie walczyła ze Słowacją. Jeszcze nie wiadomo, czy Maciej Rybus zagra w pierwszym składzie.

Jak podoba Wam się żona Maćka Rybusa? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.