Maciej Rybus wciąż gra dla Rosji. Czemu pozostał w klubie? Miał ważny powód

Maciej Rybus nie zdecydował się na opuszczenie ligi rosyjskiej w obliczu agresji kraju na Ukrainę. Jak się okazuje, ma ku temu ważny powód.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Pomimo agresji Rosji na UkrainęMaciej Rybus nie zdecydował się opuścić rosyjskiej Premier Ligi. Jak podał agent piłkarza, Mariusz Piekarski, sportowiec z powodów rodzinnych nie planuje wyjeżdżać z Rosji. To właśnie tam wychowuje dwóch synów ze swoją żoną - rosjanką Laną. Jak się okazuje, dzieje ich romansu były dosyć burzliwe i do dzisiaj pewne aspekty ich relacji owiane są tajemnicą. 

Zobacz wideo Maciej Rybus w rozmowie z Pawłem Wilkowiczem

Nie tylko Bruce Willis. Te gwiazdy również cierpią na afazjęNie tylko Willis. Clarke nie mogła przypomnieć sobie imienia. Oni też cierpią na afazję

Maciej Rybus założył rodzinę w Rosji

Rybus poznał piękną brunetkę w Rosji, kiedy zaczął karierę w klubie Lokomotiw Moskwa. Działo się to w roku 2017, kiedy był jeszcze w związku z Natalią Czubaj.

Poznaliśmy się w Moskwie, w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, aby zawrzeć umowę z Lokomotivem Moskwa, przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch i na kolację i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru telefonu - zdradziła Lana w wywiadzie dla gazety "Słowo".

Strzała amora trafiła Rybusa bardzo głęboko, ponieważ już w na początku 2018 roku piłkarz oświadczył się Lanie, a w marcu tego samego mroku para stanęła na ślubnym kobiercu. Natalia Czubaj o tym, że jej ukochany ma żonę, dowiedziała się podobno z mediów. Kobieta jednak nigdy nie skomentowała tych doniesień.

 

Po ślubie z Rybusem, Lana przejęła jego nazwisko, a wkrótce urodziła mu również dziecko, syna Roberta. W styczniu 2021 roku para przywitała na świecie drugą pociechę, Adriana. Z okazji pierwszych urodzin malucha piłkarz opublikował na Instagramie urocze zdjęcie, na którym pozuje razem z synem. Fotografia została zrobiona podczas imprezy urodzinowej Adriana.

 

Kim jest Lena Rybus?

O żonie polskiego pomocnika wiemy niewiele. 27-latka urodziła się w Osetii, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy obserwatorów. Kobieta dodaje zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych i trzeba przyznać, że jej uroda zapiera dech w piersiach. Nawet na zdjęciach z porodówki piękna brunetka wygląda świeżo i atrakcyjnie.

 
 

Zobaczcie naszą galerię, aby obejrzeć więcej zdjęć rodziny Rybusa.

Więcej o: