Doda o relacji z Edytą Górniak. Mocny komentarz. Padło wulgarne słowo [PLOTEK EXCLUSIVE]

Dużymi krokami zbliża się Polsat SuperHit Festival. Na konferencji przed wydarzeniem pojawiła się Edyta Górniak, która ostentacyjnie nie przywitała się z Dodą. Tamta nie zostawiła tego bez komentarza. W rozmowie z Plotkiem wyznała, jak obecnie wyglądają ich relacje. Jeńców nie brała.

Na konferencji Polsatu przed sopockim festiwalem doszło do niezręcznej sytuacji pomiędzy Dodą i Edytą Górniak. Gdy wykonawczyni przeboju "To nie ja" weszła na scenę przywitała się z Edwardem Miszczakiem i Niną Terentiew. Ostentacyjnie pominęła jednak siedzącą między nimi Dodę. Później kilkukrotnie stroiła miny i była wyraźnie poirytowana obecnością wokalistki. Media szybko podchwyciły temat. W rozmowie z Plotkiem Doda wyznała, jak wyglądają jej relacje z Edytą Górniak. Zrobiła to oczywiście w swoim stylu. Nie bawiła się w konwenanse. 

Zobacz wideo Doda mocno o Edycie Górniak

Górniak nie przywitała się z Dodą na konferencji Polsatu. Jak wyglądają ich relacje? "S*ak"

Reporterka Plotka spytała Dodę o niekomfortową sytuację z Edytą Górniak na konferencji sopockiego festiwalu. Weronika Zając dopytywała, jak teraz wyglądają relacje między obiema wokalistkami. Doda nie gryzła się w język. Z jej ust padło wulgarne słowo. 

Ramówka Polsatu Górniak udawała, że nie widzi Dody. Wachlarz min Rabczewskiej to złoto

S*ak (...) Kontaktu nie ma na co dzień i nigdy nie było. Zresztą nikt chyba nie czuje potrzeby, żeby miał być - skwitowała Doda w rozmowie z Plotkiem.

Doda, Weronika ZającDoda, Weronika Zając Fot. Plotek Exclusive

Doda naśmiewa się ze słów Górniak: Kiedy rozmawiasz ze słońcem i wodą, ale nie z Dodą

Przypomnijmy, że Doda i Edyta Górniak przez lata nie szczędziły sobie uszczypliwości. Gdy Górniak była jurorką w show Polsatu "Jak oni śpiewają?" nazwała jeden z utworów grupy Virgin "durną piosenką". Z kolei Doda wielokrotnie krytykowała zachowanie i wypowiedzi starszej koleżanki z branży muzycznej. Przełom mógł nastąpić, gdy wokalistka zainicjowała akcję "Artyści przeciw nienawiści", ale Edyta Górniak nie przyjęła jej zaproszenia. Podczas konferencji Polsatu przed sopockim festiwalem ostentacyjnie ominęła Dodę wzrokiem. Ta z kolei udostępniła na InstaStories fragment wypowiedzi Górniak, w którym wyznała, że jest niczym Pocahontas i często rozmawia ze słońcem, wodą i tuli się do drzew. Widać, że sytuacja z konferencji ramówkowej szczerze ją ubawiła. Czy jest jeszcze szansa na to, że obie panie przekażą sobie kiedyś znak pokoju? 

Kiedy rozmawiasz ze słońcem i wodą, ale nie z Dodą. Dzisiejsza konfa to złoto - czytamy na InstaStories Dody.

Edyta GórniakEdyta Górniak Fot. Instagram.com/dodaqueen screen

Więcej o: