Michał Wójcik jest zdruzgotany po stracie partnerki. Nie zrezygnował jednak z pracy. "Jest dla niego terapią"

W życiu Michała Wójcika wydarzyła się tragedia. Aktor kabaretu Ani Mru-Mru pożegnał ukochaną Jani. Jak przekazał mediom jego przyjaciel, jest mu niezwykle trudno. Pomimo tego stara się nie poddawać. Aby stłumić ból, rzucił się w wir pracy.

Niedawno media obiegła informacja o śmierci Jani, partnerki Michała Wójcika. Odeszła 6 marca 2023 roku. U ukochanej artysty trzy lata temu zdiagnozowano nowotwór. Kabareciarz walczył o życie Jani do samego końca. Nadal nie może pogodzić się ze stratą. Próbuje być jednak silny dla swoich dzieci.

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Praca lekarstwem na ból dla Michała Wójcika

Jani przez kilka lat chorowała na nowotwór. Bliscy mieli nadzieję na jej wyzdrowienie. Leczenie kobiety rozpoczęło się w 2020 roku. Mogła liczyć na nieustanne wsparcie partnera, Michała Wójcika. Kabareciarz założył nawet zbiórkę, w której udało się zebrać ponad 244 tysiące złotych. Niestety, Jani nie udało się uratować. Jak wyznał jego przyjaciel Bartosz Brzeskot w rozmowie z "Super Expressem", Wójcik przeżywa bardzo trudny czas. Pomimo tego nie zrezygnował z pracy. Przyjaciel aktora dodał także, że wszystkie zaplanowane występy Wójcika odbędą się w terminie.

 Z pewnych przyczyn nie może zrezygnować z tych występów. A z drugiej strony tak naprawdę praca i obowiązki trzymają go w ryzach. Michał ma poczucie obowiązku, nigdy nie zawiódł swoich fanów i pracodawców. Praca poniekąd jest dla niego terapią - wyznał przyjaciel Michała Wójcika.
 

Mimo ogromnego bólu Michał Wójcik stara się być silny dla swoich dzieci, szczególnie dla najmłodszego syna, który wymaga ciągłej opieki. Stara się spędzać z nim jak najwięcej czasu. Wie, że nie może się poddać. "To straszna tragedia. Michał jest w bardzo ciężkim stanie psychicznym. Jest zdruzgotany, ale wie, że musi żyć i pracować dla dziecka. Mimo że jest mu bardzo ciężko, stara się nie poddawać. Stara się spędzać z dzieckiem jak najwięcej czasu. W opiece nad synkiem pomaga mu najbliższa rodzina" - mówi Bartosz Brzeszkot.

Michał Wójcik ma czwórkę dzieci

Michał Wójcik doczekał się czwórki pociech. Najstarszą z nich jest 23-letnia Julia. Córka artysty jest owocem związku z jego byłą partnerką, Katarzyną. Dziewczyna aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie prowadzi konto na temat książek. Wójcik jest również ojcem Jakuba i Charliego. Chłopcy nie są jednak synami tej samej matki, co wyszło na jaw podczas rozwodu kabareciarza z Agnieszką Kałużą. Najmłodszym dzieckiem artysty jest Michał Junior. Przeszedł na świat 2019 roku. ZOBACZ TEŻ: Były mąż Lisy Marie Presley walczył o opiekę nad ich dziećmi. Jest decyzja sądu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.