Michał Wójcik doczekał się czwórki dzieci, z czterema różnymi kobietami. Jego córka jest gwiazdą TikToka. Podobna do ojca?

Michał Wójcik jest członkiem kabaretu Ani Mru-Mru. Komik doczekał się czwórki dzieci, a najmłodszą pociechę przywitał na świecie dwa lata temu. Wójcik ma już dorosłą córkę, która prowadzi konto na TikToku. Gdy wyjawiła, kim jest jej ojciec, fani natychmiast zaczęli dopytywać, czy pójdzie w jego ślady. Podobna do znanego taty?

Więcej o dzieciach gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Michał Wójcik nie należy do osób, które chwalą się swoimi pociechami w mediach społecznościowych. Komik prowadzi konto na Instagramie, na którym publikuje zdjęcia najmłodszego syna Michała Juniora, jednak na próżno szukać fotografii przedstawiających pozostałą trójkę jego dzieci. Julia Wójcik jest córką Michała i Katarzyny (partnerki Michała sprzed małżeństwa z Agnieszką Kałużą), Jakub i Charlie mają różne mamy, co wyszło na jaw w czasie głośnego rozwodu Wójcika z byłą już żoną. Michał Junior jest owocem kolejnego związku kabareciarza z kobietą, którą poznał podczas terapii. Na TikToku internauci rozpoznali córkę komika. Sprawdziliśmy, czym się zajmuje Julia Wójcik. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy rzadko pokazują swoje nastoletnie dzieci. Córka Aleksandry Popławskiej mogłaby grać jej siostrę bliźniaczkę

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Córka Michała Wójcika jest gwiazdą TikToka. Podobna do znanego ojca? 

Julia Wójcik prowadzi konto na TikToku, które obserwuje ponad 11 tys. internautów. W ostatnim czasie na jej profilu pojawił się filmik, w którym odpowiedziała na pytanie, czy jest córką znanego komika. Potwierdziła, że Michał Wójcik jest jej ojcem i zamieściła z nim fotografię. 

Odpowiem tak, jak każdemu odpowiadam. Kojarzysz gościa, wysoki, chudy jak patyczek, z mnóstwem tatuaży, zamiast zupa, mówi d*pa? No, więc się tak składa, że tak - przyznała Julia.

Nie zabrakło pytań związanych z karierą dorosłej już córki Wójcika. Julia nie ukrywała, że miała epizod z teatrem, jednak jej największą pasją był sport, a dokładniej pływanie. Niestety musiała z niego zrezygnować, z powodu kontuzji kręgosłupa. 

Tak, próbowałam swoich sił w teatrze. Szło mi naprawdę bardzo dobrze. Ale to nie było to. (...) Moją domeną było pływanie, poświęciłam na to całkowicie wolny czas, ale niestety w liceum dostałam strasznej kontuzji kręgosłupa, wskutek czego musiałam zrezygnować - wyznała.

Julia jest w stałym kontakcie z fanami na TikToku, ale prowadzi również konto na Instagramie, na którym chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat przeczytanych książek. Córka kabareciarza uwielbia czytać, a oprócz tego jest wielką fanką anime i mangi. 

Na Instagramie Julii nie brakuje zdjęć z życia prywatnego. Wiadomo także, że Wójcik jest w związku i spotyka się z mężczyzną o imieniu Miłosz. 

Julia nie ukrywa również, że jest największą fanką swojego ojca, co podkreśliła na Instagramie, wrzucając fotografię z członkami kabaretu Ani Mru-Mru. Widać, że ma bardzo dobrą relację z tatą. 

Fanka jest tylko jedna, kocham cię tato - czytamy.
 

Julia zauważyła, że jej wyznanie na TikToku wzbudziło niemałą sensację i zaapelowała do internautów, by nie oceniali "książki po okładce". Widzicie podobieństwo do znanego ojca? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.