Michał Wójcik ma czworo dzieci. Najmłodsze z nich to owoc związku z Janią. "Stara się, na ile może"

Michał Wójcik doczekał się czterech pociech. Najstarsza córka ma 23 lata, a najmłodszy syn urodził się w 2019 roku. Michał Junior przyszedł na świat jako owoc miłości kabareciarza i jego zmarłej w marcu partnerki Jani.

W połowie kwietnia do mediów dotarła tragiczna informacja o śmierci partnerki Michała Wójcika. Jani Włudarczyk od kilku lat zmagała się z chorobą nowotworową. Artysta znany z kabaretu Ani Mru-Mru prosił fanów o wsparcie i zbiórkę funduszy na leczenie ukochanej. Niestety nie udało się uratować Jani. Menedżer grupy poinformował, że ukochana Michała Wójcika zmarła w marcu. Komik doczekał się z nią najmłodszej pociechy, którą przywitali na świecie trzy lata temu. Prócz Michała Juniora ma również trójkę dzieci z poprzednimi partnerkami.

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

Michał Wójcik ma czworo dzieci. Najstarsza córka ma 23 lata

Najstarszą córką Wójcika jest Julia Wójcik. 23-latka to córka Michała i Katarzyny (partnerki Michała sprzed małżeństwa z Agnieszką Kałużą). Julia aktywnie prowadzi konto na TikToku i Instagramie, gdzie chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat przeczytanych książek. Kabareciarz jest także ojcem Jakuba i Charliego. Obaj mają różne mamy, co wyszło na jaw w czasie głośnego rozwodu Wójcika z byłą już żoną. Michał Junior jest z kolei najmłodszą pociechą Wójcika i owocem jego związku ze zmarłą Janią. Chłopiec przyszedł na świat w 2019 roku.

Uważam, że mamy świetny kontakt, w szczególności teraz. Stara się, na ile może, praca go nie oszczędza, nie ma go w domu. Często jest w rozjazdach, pracuje, jak każdy - powiedziała 23-letnia Julia o ojcu dla cozatydzien.tvn.pl.

Dzieci Michała Wójcika świetnie się dogadują

Swego czasu w "Dzień Dobry TVN" komik wyznał, że bał się, że jego pociechy nie będą się dogadywać. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna. Jak przyznał, dzieci mają między sobą doskonały kontakt. Pomaga im w tym internet. Wójcik zdradził także, że rozpiętość wiekowa sprawia, że nie kłócą się między sobą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.