Eurowizja 2023. Jann na specjalnym koncercie w Szwecji. Co z Blanką? Zaproponowano jej gorsze warunki

Jann wystąpi podczas głównego koncertu Melfest WKND 2023. Blanka też została zaproszona, jednak na gorszych warunkach.

Blanka Stajkow wygrała polskie preselekcje i będzie reprezentować Polskę w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji. W Liverpoolu artystka wykona piosenkę "Solo", która stała się radiowym hitem ostatnich miesięcy. Zwycięstwo artystki spotkało się z ogromnym niezadowoleniem w sieci. Wielu uważało, że preselekcje był ustawką. Faworytem większości był Jann. To nie koniec problemów młodej gwiazdy. Została posądzona o plagiat. Blanka wydała oświadczenie. Musiała wytłumaczyć się także z polubienia wrednego komentarza na temat Janna. To nie koniec nieprzyjemności. Jann został zaproszony na koncert Melfest WKND 2023 do Szwecji. Wystąpi tam wielu tegorocznych reprezentantów. Czy to oznacza, że Blanka nie została zaproszona? Nic z tych rzeczy. Obydwoje wezmą udział w koncercie.

Zobacz wideo Czesław Mozil komentuje wygraną Blanki na Eurowizji

Jann gościem specjalnym koncertu w Szwecji. Blanka wystąpi dzień wcześniej

Na instagramowym profilu wydarzenia 7 marca ogłoszono, że na scenie wystąpi Jann. Fani w komentarzach byli zachwyceni, jednak nasuwa się pytanie, co z Blanką? Podczas koncertu pojawią się reprezentanci danych krajów. Kilka godzin później jednak opublikowano także post z Blanką. Z tą różnicą, że Jann wystąpi w sobotę 11 marca podczas głównego koncertu.

 
Nie mogę się doczekać jego występu! Mam nadzieję, że zaśpiewa też "Met the God" lub "Lookatme" - napisała zagraniczna fanka.
Prawdziwy reprezentant Polski.
Dziękujemy! Nasz prawdziwy zwycięzca.

Blanka natomiast będzie gościem piątkowego preparty i wystąpi 10 marca.

 

Komentarze pod postem młodej gwiazdy, nie były już tak przychylne. Wiele osób pisało o TVP. Nawoływali do upublicznienia wyników głosowania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.