Jarosław Bieniuk zabrał córkę "na pakernię". Oliwia odsłoniła brzuch. Jest forma

Oliwia Bieniuk ostro pracuje nad kondycją i może liczyć na profesjonalne wsparcie. W treningach asystuje jej ojciec. Były piłkarz zabrał córkę na siłownię, a wspólnym wyjściem pochwalił się w sieci.

Oliwia Bieniuk coraz śmielej poczyna sobie w show-biznesie. Mimo młodego wieku ma już za sobą występ w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie zajęła wysokie, trzecie miejsce, odpadając z rywalizacji tuż przed finałem. Udało jej się przyciągnąć na instagramowe konto blisko 260 tys. obserwujących. 20-latka brała też udział w kampaniach reklamowych i profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Zaliczyła już nawet fabularny debiut. Droga wytyczona przez mamę, Annę Przybylską, najwyraźniej pociąga dziewczynę. Niebawem rozpocznie studia - zapisała się do Warszawskiej Szkoły Filmowej, gdzie zgłębiać będzie tajniki sztuki aktorskiej. Napięty grafik najwyraźniej nie przeszkadza młodej celebrytce w dbaniu o formę. Wspiera ją w tym Jarosław Bieniuk, samemu świecąc przykładem. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o prezentach, jakie lubi najbardziej

Jarosław Bieniuk trenuje z Oliwią

Jarosław Bieniuk, mimo zakończenia kariery piłkarskiej, nadal wytrwale trenuje i wszystko wskazuje na to, że udało mu się przekazać sportowe pasje młodszemu pokoleniu. 43-latek krzepy powstydzić się nie może i widać, że jest częstym bywalcem siłowni.

Więcej zdjęć Oliwii i Jarosława Bieniuków znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Na InstaStories celebryta pochwalił się filmikiem nagranym w tym przybytku w jednym z sopockich hoteli. Co ciekawe, ramię w ramię z nim ćwiczyła też jego córka. 

Oliwia Bieniuk i Jarosław BieniukOliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk jaredpalmer/Instagram

Z córcią na pakerni - podpisał wideo.

Oliwia nie próżnuje i nie chadza na skróty. Przed rokiem wylewała poty na tanecznych treningach, a teraz kontynuuje aktywność, dokręcając śrubę na siłowni. Ponieważ instagramowa relacja pokazuje ją ubraną w krótki treningowy top na ramiączkach, łatwo zauważyć, że aspirująca aktorka całkiem nieźle już wyrzeźbiła brzuch i ramiona. 

Jak wam się podoba "sportowa zaprawa" Bieniuków? Mają forma godna podziwu?

Więcej zdjęć Oliwii i Jarosława Bieniuków znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.