Oliwia Bieniuk szaleje na siłowni. Odsłoniła umięśniony brzuch. Na treningach się nie leni

Oliwia Bieniuk podzieliła się zdjęciami z siłowni na Instagramie. Celebrytka odsłoniła umięśniony brzuch i udowodniła, że na sali ćwiczeń wylewa siódme poty.

Oliwia Bieniuk zaskarbiła sobie sympatię opinii publicznej występami w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" w Telewizji Polsat. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka dała się poznać jako ciepła i bardzo otwarta osoba. Celebrytka utrzymuje kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz pochwaliła się kadrami z siłowni. Taka forma sama się nie zrobiła. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Oliwia Bieniuk szaleje na siłowni

Oliwia Bieniuk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 258 tys. użytkowników. Celebrytka chętnie dzieli się zdjęciami przygotowanych stylizacji czy ze spotkań z przyjaciółmi. Teraz na InstaStories pokazała, jak ćwiczy na siłowni.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk instagram.com/ oliwia.bieniuk

W naszej galerii znajdziecie dużo zdjęć Oliwii Bieniuk

Celebrytka pozuje na pustej hali siłowni. Jest ubrana w szare spodnie dresowe i czarny sportowy top. W oczy rzuca się doskonale umięśniony brzuch Oliwii. Na kolejnej rolce zaprezentowała się internautom przed lustrem w szatni już po treningu.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk instagram.com/ oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk zdradziła, jaką mamą była Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk niedawno była gościem "Dzień dobry TVN". Celebrytka opowiedziała wtedy między innymi o tym, jak wyglądały jej relacje z mamą.

Mama była tą osobą, która surowo mnie wychowywała, a tata był taką osobą, która jak się kłóciłyśmy, to mówiła: "Przestańcie dziewczyny, to nie ma sensu". To był taki nasz mediator. Moja mama była bardzo pedantyczna, lubiła sprzątać i bardzo twardo nas wychowywała. Trójka dzieci, dwóch chłopców i jedna dziewczynka to spore wyzwanie.

Oliwia Bieniuk podzieliła się też zrzutem ekranu telefonu, które ma być dowodem, że oddała głos na parę Karolinę Pisarek i Michała Bartkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.