"Top Model". Zuza Kołodziejczyk wyszła za mąż. Wrzuciła zdjęcia. Ale piękna suknia!

Zuzanna Kołodziejczyk we wtorek wyjawiła w mediach, że wzięła ślub! Jej wybrankiem jest Maciek Jarzębski, DJ znany w środowisku muzycznym jako Robbie Rabane.

Zuzanna Kołodziejczyk zwyciężyła w trzeciej edycji "Top Model". (Zdjęcia z tego okresu znajdziecie w naszej galerii na górze strony). Choć od jej telewizyjnego debiutu minęło już dziewięć lat, nadal cieszy się popularnością w mediach. A jest to spory wyczyn, bo o większości finalistów zapomina się w ciągu roku od udziału w show. Zuza wciąż bierze udział w kampaniach i sesjach. W zeszłym roku zdradziła w mediach, jak powstawały fragmenty "Top Model" - a dokładnie te momenty, w których uczestnicy opowiadają o bardzo osobistych sprawach, z których potem wychodzą "łzawe" historie. Teraz na jej Instagramie pojawiło się więcej prywaty - wrzuciła zdjęcie z własnego ślubu. 

Zobacz wideo Joanna Krupa o relacji z Edytą Górniak i drożyźnie w Ameryce

Zuzanna Kołodziejczyk z "Top Model" wzięła ślub. "Jesteśmy przeszczęśliwi" 

Zuzanna Kołodziejczyk wrzuciła na Instagram zdjęcie z mężem. Uradowani wychodzą z kościoła, a wokół nich unoszą się płatki kwiatów. 

Podobno prawdziwej miłości nie zaszkodzi nawet małżeństwo. Po dziesięciu latach naszej znajomości, ośmiu latach bycia razem, pięciu latach od pierwszych oświadczyn i kilku godzinach od drugich - w miniony weekend zalegalizowaliśmy nasz związek w obecności naszych najbliższych. Jesteśmy przeszczęśliwi. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa. Przesyłamy mnóstwo dobrej energii i ściskamy was mocno - napisała Kołodziejczyk.
 

Zuza na tę okazję wybrała maksymalnie prostą kreację bez absolutnie żadnych zdobień. Jako że pogoda już nie rozpieszcza, zdecydowała się na sukienkę wykończoną golfem pod szyją. U partnera klasyka - czarny garnitur z muszką. W komentarzach posypały się gratulacje, a trzy grosze dorzuciła również jurorka "Top Model". 

Żebyście zawsze byli tak szczęśliwi jak na tym zdjęciu.
Moc uścisków dla was - napisała Katarzyna Sokołowska.

My również przyłączamy się do życzeń! 

Zobacz też: "Top Model". Zuza Kołodziejczyk porównała się z siostrą. Są totalnie różne! I to jest piękne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.