Oliwia Bieniuk zdradziła, na jakie studia się dostała. To prywatna szkoła

Oliwia Bieniuk udostępniła w mediach społecznościowych opcję zadawania pytań. Jeden z zainteresowanych fanów zapytał, gdzie celebrytka będzie studiować. Okazuje się, że córka Anny Przybylskiej dostałą się do prywatnej szkoły.

Oliwia Bieniuk zorganizowała Q&A na Instagramie, w którym odpowiadała na pytania zainteresowanych jej życiem obserwatorów. Jedno z nich dotyczyło przyszłości celebrytki, a konkretnie wyboru dalszej ścieżki edukacji. Okazuje się, że dziewczyna ma już plan na siebie. Dostała się do prywatnej szkoły na artystyczny kierunek.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Oliwia Bieniuk chce iść w ślady mamy. Będzie studiować aktorstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej 

Córka zmarłej w 2014 roku aktorki, Anny Przybylskiej, wie już, gdzie będzie kontynuować edukację po zdanej maturze. W odpowiedzi na pytanie fana zdradziła, że dostała się na studia aktorskie, ale nie do Akademii Teatralnej, tylko do prywatnej szkoły filmowej. Oliwia Bieniuk zdecydowała się na studia w Warszawskiej Szkole Filmowej założonej w 2004 roku przez reżysera Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindę.

Zobacz też: Bogusław Linda udzielił wywiadu. Rozwścieczył Paulinę Młynarską. "Rzygnąłeś pan gadką"

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Instagram / Oliwia Bieniuk screen

Jeden z obserwatorów zapytał ją:

Idziesz do Akademii Teatralnej, czy do Szkoły Aktorskiej Machulskich?

Oliwia Bieniuk podkreśliła wtedy, że rozpocznie za niedługo naukę w Warszawskiej Szkole Filmowej. Jest to niepubliczna szkoła, w której pod kątem kadry wykładowców studenci, przyszli adepci aktorstwa szlifują talent. Wiele osób, które nie dostały się do szkół teatralnych, wybiera studia na prywatnych uczelniach, żeby nadrobić braki i spróbować zdawać na uczelnie artystyczne w przyszłym roku. Nie wiemy, czy Oliwii Bieniuk przyświecała taka idea, ale istnieje taka możliwość. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.