Porzucili show biznes i wyjechali za granicę. Adam Strycharczuk jest kelnerem na Islandii. Tola z Blog 27 nianią w USA

Byli popularni. Występowali w hitowych serialach i programach telewizyjnych, a mimo wszystko zdecydowali się rzucić wszystko i szukać szczęścia gdzie indziej. Przypominamy dziś celebrytów, którzy zostawili polski show biznes i wyjechali za granicę.

Jest wiele profitów związanych z popularnością. Bywa jednak, że po czasie show-biznes nuży, a gwiazdy mają ochotę na zmiany w swoim życiu. Przypominamy przypadki znanych osób, które postanowiły zostawić wszystko i wyjechać za granicę. Czym się teraz zajmują?

Zobacz wideo Paulina Młynarska oburzona okładką "Wprostu"

Adam Strycharczuk był jurorem w "Twoja twarz brzmi znajomo", teraz pracuje jako kelner

Adam Strycharczuk zdobył popularność jako uczestnik, a potem także juror show Polsatu. W "Twoja twarz brzmi znajomo" pojawiał się przez dwie edycje. Szalejąca inflacja wymusiła jednak na nim wyjazd. Youtuber postanowił przenieść się na Islandię. Tam znalazł pracę jako kelner. O swoim nowym zawodzie opowiedział w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Nikt nie patrzy ci na ręce i nie pogania. Tu, jeśli wykonujesz swoją pracę należycie, jesteś szanowany i chwalony. Wychodzisz do domu i nikt nie męczy cię głupimi telefonami (...). Jestem zadowolony z atmosfery i komfortu pracy. Z zarobków, nie ukrywam, również. A dodam, że pracuję za minimalną krajową - wyznał Adam Strycharczuk.
 

Tola Szlagowska z Blog 27 wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Tam została nianią

Członkini młodzieżowego zespołu Blog 27 wyjechała do Los Angeles w wieku 15 lat. Tam nadal rozwijała się muzycznie i pracowała nad własnym materiałem. Tola Szlagowska nie była jednak w stanie sama utrzymać się w Stanach. Stąd wziął się pomysł na dodatkowe źródło zarobkowania. Wokalistka została nianią. 

Na razie kompletnie nie zarabiam na muzyce. Żyję z bycia nianią. Świadomie wybrałam sobie taką pracę, bo równie dobrze mogłabym pracować w sklepie (...). Od święta dostaję tantiemy sprzed trzech lat, za rzeczy, które robiłam w Blog 27, co jest zawsze mega miłym prezentem. Myślę sobie wtedy: Jak dobrze, tym razem nie będę musiała się denerwować, czy starczy mi na mieszkanie - opowiadała Tola Szlagowska w "Dzień dobry TVN".
 

Paulina Młynarska wyemigrowała do Grecji. Tam uczy jogi 

Paulina Młynarska przez lata była prezenterką telewizyjną. Popularność przyniosło jej m.in. prowadzenie "Miasta kobiet" w stacji TVN Style. Postanowiła jednak wyjechać z Polski do Grecji, którą sama nazywa swoją "duchową ojczyzną". Młynarska wciąż interesuje się tym, co dzieje się w kraju. Często zabiera głos za pomocą mediów społecznościowych. W Grecji natomiast zajmuje się głównie pisaniem. Uczy też jogi. 

 

Ola Jordan była jurorką w "Tańcu z gwiazdami". Teraz tańczy, ale w Wielkiej Brytanii 

Ola Jordan dała się poznać jako jurorka ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Nie zagrzała jednak długo miejsca w show Polsatu. Wcześniej karierę robiła w brytyjskiej wersji tego programu, gdzie pojawiała się aż w dziesięciu edycjach. Sięgnęła nawet po upragnioną Kryształową Kulę. Najwyraźniej przez lepszą passę w Wielkiej Brytanii postanowiła tam zamieszkać. Razem z mężem obecnie prowadzą szkołę tańca. W 2020 małżeństwo powitało na świecie córkę Ellę. 

 

Tomasz Borkowy zagrał w kultowym "Domu". Później odnalazł swoje miejsce w Londynie

Tomasz Borkowy był aktorem w bijącym rekordy popularności serialu "Dom", jednak szybko zrezygnował. Potem w Wielkiej Brytanii studiował reżyserię i produkcję telewizyjną. Na życie musiał jednak zarabiać będąc lokajem, jeżdżąc taksówką czy też pracując na budowie. 

Jak każdy normalny aktor z zagranicy zacząłem pracę na budowie. Byłem również lokajem u bardzo bogatej pani, która płaciła 50 funtów za godzinę za moje lekcje dykcji. Zarabiałem u niej 150 funtów tygodniowo - wspominał Tomasz Borkowy w rozmowie z "Super Expressem".
 

Monika Sewioło po "Big Broterze" podróżowała po świecie. Mieszkała na Sardynii, na Karaibach i w Szwajcarii

Popularność Monice Sewioło przyniosła pierwsza edycja reality show "Big Brother". Uczestniczka programu zapragnęła wówczas być piosenkarką. Nagrała nawet kilka singli, zagrała w dwóch filmach i pojawiła się na okładce "Playboya". Nie potrafiła jednak utrzymać się na fali sławy i szybko zniknęła. Kilka lat temu w wywiadzie dla Plotka wyznała, że jej czas wypełniły podróże. 

Od paru lat mieszkam za granicą. Prawie dwa lata mieszkałam na Sardynii, tyle samo na Karaibach, potem w Szwajcarii, a od jakiegoś czasu jestem w Polsce. Jak przyjeżdżam w rodzinne strony, to już na dłuższy okres - opowiadała Plotkowi Monika Sewioło.
 

Michał Malinowski rzucił polski show biznes i ruszył w rejs własnoręcznie zbudowaną łodzią

Aktor Michał Malinowski zaczął zdobywać popularność, występując w serialach telewizyjnych, takich jak "Na Wspólnej" i "Hotel 52". Wydawało się, że na trwałe zagości w świadomości polskich telewidzów. W 2019 roku aktor postanowił jednak porzucić polski show biznes i wyruszył w podróż własnoręcznie zbudowaną łodzią. W ciągu ostatnich lat zwiedził m.in. Portugalię, Wyspy Kanaryjskie oraz Surinam. Swoje przygody relacjonuje na Instagramie. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA