Kendall Jenner nie mogła wejść po schodach. Wszystko przez ciasną kreację. Kylie pokazała nagranie

Kourtney Kardashian i Travis Barker po raz trzeci powiedzieli sakramentalne "tak", tym razem we Włoszech. Na ślubie pary nie mogło zabraknąć sióstr celebrytki. Kylie Jenner pokazała na InstaStory poświęcenie Kendall Jenner. Modelka, by zjawić się na miejscu, musiała ię nieźle natrudzić.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera to było wydarzenie! Jak to bywa w rodzinie Kardashianów, żadna impreza nie może odbyć się bez blichtru i przepychu bijącego po oczach. Panna młoda postawiła na białą suknię ślubną, jednak w nowoczesnej, krótszej wersji. Jej znane siostry również odpowiednio się przygotowały, a każda z nich pojawiła się w zachwycającej stylizacji. Kylie Jenner nagrała na InstaStory zabawny moment przedstawiający to, jak musiały się natrudzić, by wejść z Kendall po kamiennych schodach. A wszystko w super obcisłych kreacjach. Ale czego nie robi się dla siostry?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Khloe Kardashian musiała rozpuszczać botoks, a Blance Lipińskiej zwisa skóra. One żałują ingerencji w urodę

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele

Kendall Jenner nie mogła wejść po schodach na ślub siostry

Siostry Kardashian-Jenner są w stanie wiele wycierpieć dla modnego wyglądu. Wielokrotnie udowodniła to chociażby Kim Kardashian, obwiązując ciało taśmą z logo znanej marki. Kendall Jenner poszła w ślady starszej siostry i również poświęciła wygodę i komfort dla olśniewającego wyglądu. 

Na InstaStory Kylie pojawiło się wideo, na którym widać Kendall, zmagającą się z kamiennymi schodami. Wejście na górę utrudniała bardzo ciasta i opinająca ciało kreacja, a modelka musiała nienaturalnie wyginać nogi, by zrobić chociaż jeden krok. 

Cholera, te schody są szalone - skwitowała starania siostry Kylie Jenner.
 

Kendall na ślub siostry wybrała elegancką suknię w brzoskwiniowym odcieniu, którą zdobiły kwiatowe motywy. Kreacja leżała na niej idealnie, ale była bardzo obcisła - niczym druga skóra. 

Kendall JennerKendall Jenner BESC/EAST NEWS

Myślicie, że poświęcenie Kendall Jenner zaimponowało jej starszej siostrze? Więcej zdjęć modelki w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.