Kourtney Kardashian poślubiła Travisa Barkera. Znowu! Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia. Suknia kontrowersyjna

Kourtney Kardashian po raz trzeci powiedziała "tak" Travisowi Barkerowi. Tym razem para pobrała się we Włoszech. Podobno są "szaleńczo zakochani".

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kourtney Kardashian  wyszła za Travisa Barkera. Para powiedziała sobie "tak" we Włoszech. Było bardzo romantycznie. To już ich trzeci raz! W kwietniu pobrali się w Las Vegas, a 15 maja założyli przysięgę przed sądem w Kalifornii.

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Kourtney Kardashian poślubiła Travisa Barkera we Włoszech

Ceremonia odbyła się na świeżym powietrzu, w małej wiosce Portofino. Kardashianka związała się z perkusistą Blink-182. Bliscy pary twierdzą, że ci są w sobie szaleńczo zakochani - niczym nastolatkowie.

 

W ceremonii wzięli udział najbliżsi przyjaciele i rodzina pary - w tym dzieci każdego z nich. Każde ma troje dzieci z poprzednich związków. Na ceremonii nie zabrakło Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner oraz oczywiście matki - Kris Janner. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z uroczystości. Zamieściła je jedna z gościn, influencerka Alabama Barker. Widać na nich, jak prezentowali się państwo młodzi. Uwagę zwraca zwłaszcza piękna suknia Kourtney i długi welon z wizerunkiem Maryi. 

Ślub Kourtney KardashianŚlub Kourtney Kardashian Fot. Instagram/ alabamaluellabarker

Podczas ślubu, który odbył się w Kalifornii kilka dni wcześniej, Kourtney pojawiła się z babcią Mary Jo "MJ" Campbell i ojcem Randym Barkerem, którzy byli świadkami.

Magazyn "E!" dotarł do gości, którzy uczestniczyli w ceremonii.

 
Kourtney jest w siódmym niebie i bardzo podekscytowana rozpoczęciem kolejnego rozdziału z Travisem - stwierdziła informatorka.
Byli podekscytowani tym dniem i szaleńczo zakochani - podkreśliła.

Już 16 maja, po ślubie w sądzie, Kourtney i Travis ogłosili swoje małżeństwo na Instagramie, gdzie opublikowali zdjęcie z podpisem:

Dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Próba wzięcia ślubu w Las Vegas w kwietniu się nie powiodła  Para nie otrzymała wtedy pozwolenia na małżeństwo. Kourtney żartowała, że "praktyka czyni mistrza". Jak widać, do trzech raz sztuka, Myślicie, że tym razem powiedzieli sobie "tak" już na dobre? Zdjęcia z ceremonii znajdziecie w galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.