Kim Kardashian na ślubie Kourtney jako gotycka księżniczka. Khloe przebiła wszystkich. Ta korona!

Kourtney Kardashian w końcu oficjalnie została żoną Travisa Barkera. W ceremonii wzięły udział pozostałe siostry, a każda nich zaprezentowała się w zupełnie innej stylizacji.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

W niedzielę w twierdzy Castello Brown w Portofino we Włoszech Kourtney Kardashian i Travis Barker stanęli na ślubnym kobiercu. Panna młoda w tym wyjątkowym dniu zaprezentowała się w krótkiej białej sukni z imponującym haftowanym trenem. Jak podaje Daily Mail, w ceremonii wzięli udział między innymi Megan Fox i Machine Gun Kelly. Nie mogło także zabraknąć najbliższej rodziny nowożeńców. Kim tym razem wystąpiła w gotyckiej odsłonie, Khloe przyozdobiła włosy imponującą złotą opaską, z kolei Kendall, Kylie i Kris Jenner postawiły na motywy kwiatowe.

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Kourtney Kardashian i Travis Barker już po ślubie. Jak na wesele ubrały się siostry panny młodej?

Tego dnia każda z sióstr postawiła na nieco inny styl zaprezentowanych kreacji. Kim Kardashian zaskoczyła długą czarną sukienką z koronki, w której przypominała nieco gotycką księżniczkę. Uwagę zwracała też oryginalna biżuteria w postaci masywnego złotego chokera w kształcie krzyża wysadzanego klejnotami.

W podobnej estetyce zaprezentowała się jej ośmioletnia córka North West, wybierając na tę okazję buty na platformie i ozdobną czarną szatę, włosy spinając zaś w kilka długich warkoczy.

Kim KardashianKim Kardashian BESC/EAST NEWS

Na uwagę zasługuje również sukienka Kylie Jenner, która prezentowała się wyjątkowo korzystnie w srebrnej obcisłej kreacji z motywem roślinnym i śliwkowej szmince na ustach. Na kwiaty zdecydowała się także Kendall Jenner, wybierając elegancką brzoskwiniową sukienkę floral, włosy z kolei upięła w luźny kok.

Kendall JennerKendall Jenner BESC/EAST NEWS

W mroczniejsze tony uderzyła również Khloe Kardashian, która podobnie jak Kim sięgnęła po długą czarną sukienkę z koronką. Najbardziej charakterystycznym elementem stylizacji okazała się jednak złota opaska, przypominająca nieco promienie słoneczne. Z kolei mama panny młodej tego dnia założyła długą lejącą suknię w kolorze brudnego różu, przyozdobioną piórkami.

W ceremonii wzięła udział również szesnastoletnia córka Travisa Barkera, Alabama oraz jego pasierbica Atiana De La Hoya. Zdjęcia wszystkich sióstr znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.