Anna Dereszowska, Beata Sadowska, Paulina Holtz i Anna Dziedzic na leśnym survivalu zorganizowanym przez markę Salomon

Anna Dereszowska, Paulina Holtz, Beata Sadowska i Anna Dziedzic są ambasadorkami obuwniczej marki Salomon. Z tej okazji, kilka dni temu spotkały się na leśnym obozie przetrwania.

Premiera nowej kolekcji butów outdoorowych Salomon okazała się świetną okazją do spotkania jego ambasadorek w dość niecodziennych okolicznościach. Podczas eventu wszyscy uczestnicy mieli okazję do wzięcia udziału w outdoorowej grze terenowej, a także do rozmowy na temat motywacji do sportu. 

Salomon Women Day

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć ambasadorek marki Salomon czyli Anny Dereszowskiej, Beaty Sadowskiej, Anny Markowskiej, Anny Dziedzic oraz Pauliny Holtz.

SalomonSalomon ANETA MIKULSKA // www.anetamikulska.com

Wszystkie ambasadorki wraz z przedstawicielami mediów przez ponad dwie godzinny walczyły o wygraną podczas gry terenowej. Musiały przebiec i nawigować leśną trasą, przepłynąć przez staw kajakami, strzelać do celu z łuku, rozwiązać zagadkę logiczną a także odpowiedzieć na zestaw specjalistycznych pytań.

Podczas gry podzielono się na trzy drużyny. Pierwsza z nich, z Beatą Sadowską i Anną Dziedzic w składzie miała bardzo szybkie tempo. jednak nie zagwarantowało im ono zwycięstwa, bowiem na wynik składały się również zdobyte w quizach punkty. W tej konkurencji najlepsza okazała się drużyna Anny Dereszowskiej i Pauliny Holtz, która finalnie zajęła drugie miejsce. Najlepsza okazała się grupa dziennikarek, która dzięki dobremu tempu i spostrzegawczości mogła cieszyć się zwycięstwem. 

SalomonSalomon ANETA MIKULSKA // www.anetamikulska.com

Na koniec Iwona Skolicka (Dyrektor Marketingu Salomon) przeprowadziła z ambasadorami dyskusję na temat outdooru, sportowych pasji i sposobów na motywację czy odnalezienie inspiracji. Więcej zdjęć z tego wydarzenia zobaczycie u nas w galerii.