"Love Island". Uczestniczka zdecydowała się odejść z programu! Nawet Jay się popłakał

Julia z "Love Island" odchodzi z programu. Produkcja udostępniła zapowiedź najbliższego odcinka, gdzie ta ogłosiła swoją decyzję. Na pożegnanie przeprosiła też Olę i Kamila.

Finał programu "Love Island" zbliża się wielkimi krokami. Już 9 kwietnia dowiemy się, do kogo trafi główna wygrana. Jak na razie trudno powiedzieć, kto ma szansę na zwycięstwo, bo związki zawarte przez uczestników trwają zaledwie kilka dni. Adam jednak już wyznał nowej ukochanej miłość. Kamil buduje relację z Martą, a Agata wreszcie wróciła do Huberta i to właśnie im widzowie dają największe szanse. Dlaczego? Hubert jest bezapelacyjnie ulubionym uczestnikiem widzów, a Agata została doceniona za starania w odzyskaniu partnera. Jak będzie, zobaczymy. Tymczasem w willi nagłą decyzją zaskoczyła pozostałych Julia, która zdecydowała się odejść z programu.

Zobacz wideo Karolina Gilon podzieliła się ulubionym przepisem na szybki makaron

"Love Island". Julia odchodzi z programu. W kręgu ognia polały się łzy

Julia z "Love Island" po imprezie, która odbyła się w willi, poprosiła uczestników o spotkanie w kręgu ognia. To właśnie tutaj padają najważniejsze decyzje w programie. Uczestniczka oznajmiła, że postanowiła odejść, bo mimo prób nie widzi dla siebie szansy na zbudowanie wartościowej relacji w willi. Julia po raz kolejny przeprosiła Olę i Kamila za wcześniejsze zachowanie w programie i willę opuściła z czystą kartą. Pozostali mieszkańcy nie kryli wzruszenia. Nawet Jay uronił łzę, słuchając przemówienia Julki.

'Love Island' "Love Island". Kuba zwodził uczestniczki. Namieszał. "Myślałam, że jesteś inny"

Kochani, chciałabym wam podziękować za dzisiejszą imprezę, ale nie tylko za dzisiaj. Dojrzewało to u mnie od ponad tygodnia. No i w końcu podjęłam decyzję, że jestem gotowa opuścić willę miłości. Niestety, nie mogłam tutaj znaleźć nikogo, z kim zbudowałabym piękną relację. Kocham was naprawdę i życzę wam dużo, dużo miłości i trzymam za każdego kciuki. Chciałabym przeprosić też Olę, Kamila za całą tę sytuację, która wyniknęła. Chciałabym po prostu, żeby było wszystko dobrze. Kocham was bardzo i do zobaczenia - wyznała Julia.
 

"Love Island". Fani nie byli zaskoczeni decyzją Julii. "Ogromny szacun"

Widzowie "Love Island" już od jakiegoś czasu przeczuwali, że Julia nie czuje się dobrze w willi, bo po perypetiach z Kamilem zrobiła się zdystansowana i odsunęła się na bok. Jedna z widzek zasugerowała, że być może po wizycie Dody przejęła się też tym, jak postrzegana jest przez fanów show. Kiedy Kamil zdecydował się stworzyć parę z Martą, jego relacja z Julią ostatecznie się zakończyła. Uczestniczka nie była jednak zaskoczona i życzyła mu dobrze. Widzowie docenili też jej gest wobec Kamila i Oli i stwierdzili, że z trudnych doświadczeń w programie wyciągnęła lekcje.

Sandra Dorsz, Tomasz Fornal "Love Island". Sandra spotykała się ze znanym siatkarzem? Fani mają dowody

A ja mam wrażenie, że odkąd Julka usłyszała słowa Dody, to jakoś przygasła, jakby martwiła się, co o niej ludzie piszą i powiedzą i siedziało to w niej i dlatego odeszła.
Odważna kobitka. Znowu trafił jej się dziwny koleś.
Ogromny szacun. Wykazałaś się odwagą i rozsądkiem. Dziewczyny mogą się od ciebie uczyć tego, jakie lekcje wyniosłaś z tego programu - czytamy w komentarzach.

"Love Island". Fatalna randka Julii i makabryczne opowieści o rozjechanym kocie

Jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji o odejściu z programu Julia została zaproszona na randkę z Michałem, która wyszła fatalnie. Czy to było ostatecznym impulsem, aby odejść z programu? Podczas "romantycznego" spotkania na kocu w ogrodzie dziewczyna spytała go, czy lubi zwierzęta. Tego, co powiedział, z pewnością się nie spodziewała. Uczestnik wyznał, że owszem lubi i ma szczęście do kotów, bo ostatnio ciągle wpadają mu pod koła samochodu i je rozjeżdża. Nie musimy chyba tego komentować, mina Juli i reakcje widzów mówią same za siebie.

Jay i Jessica Afery z Jayem i jego rzekomą dziewczyną ciąg dalszy. Są nowe dowody

Nie ma to jak na pierwszej randce opowiadać dziewczynie, ile zwierząt rozjechałeś...
Dla mnie Julka już od kilku dni wygląda na mega znudzoną. Mam wrażenie, że ona już nie chce tam być.
Widać po Julki minie, że nie jest zainteresowana - czytamy w komentarzach.
 

"Love Island". Co jeszcze słychać u uczestników? Alicja zabrała głos. Dopiekła mieszkańcom willi

Alicja, która "Love Island" opuściła już jakiś czas temu, w trakcie rozmowy z fanami zdradziła, co myśli o pozostałych uczestnikach wyspy. Nie gryzła się w język. Oberwało się Agacie i Mateuszowi. O dziwo, była mieszkanka willi teraz najbardziej kibicuje Oli i Hubertowi. Dlaczego? Bo są według niej najbardziej szczerzy i szukają na wyspie miłości prawdziwego uczucia. Alicja zdradziła też, co sądzi o świeżym związku Adama i Marty. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Więcej o: