"Love Island". Starcie Agaty i Huberta. Uczestniczka próbowała naprostować ich relację

W "Love Island" nie brakuje emocji. Istnienie związku Julii i Kamila stoi pod znakiem zapytania, a Agata próbuje namieszać Hubertowi w głowie. W pewnym momencie zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie.

Siódmy sezon "Love Island" obfituje w zwroty akcji i emocjonalny rollercoaster. Jeszcze kilka dni temu Mateusz był wpatrzony w Alicje, teraz wymienia czułości z Agatą. Chłodem wieje za to w parze Kamila i Julii.

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

W czym tkwi sekret stylu księżnej Kate? Jest wierna pięciu prostym trikom W czym tkwi sekret stylu księżnej Kate? Jest wierna pięciu prostym trikom

"Love Island". Agata zagaduje do Huberta, a ten ją ignoruje. Czy jeszcze do siebie wrócą?

W najnowszym odcinku "Love Island" widzowie uważnie przyglądali się relacji Agaty i Huberta. Brunetka próbowała podpytać byłego partnera o jego stosunek do Beaty. Wszystko wskazuje na to, że nie czuje się najlepiej w parze z Mateuszem i chce wrócić do czarującego szatyna. Hubert był jednak bardzo ostrożny.

A co tak wypytujesz? Chcesz wprowadzić jakieś wątpliwości u mnie? - podpytywał Hubert.
Badam teren, no wiesz? – odpowiedziała Agata.

Do kolejnego starcia pomiędzy Agatą i Huberem doszło wieczorem. Islanderka chciała zrobić sobie z byłym partnerem selfie, ten jednak nie ukrywał, że jest na nią zły. W pewnym momencie atmosfera była już bardzo napięta. Agata stwierdziła, że "mądrzejszy odpuści" i opuściła ogród.

Po chwilii Agata i Hubert wrócili do rozmowy. Islanderka chciała wiedzieć, dlaczego były partner "pluje do niej jadem". Ten z kolei pytał o jej relację z Mateuszem, ale konwersacja ta nie doprowadziła ich do żadnych wspólnych wniosków. Uczestnik chciał też wiedzieć po co Agata mówiła mu o pocałunku Mateusza i Beaty.

A jakie miałaś dzisiaj intencje mówiąc mi o tych rzeczach względem Beaty? - kontynuował islander.
Otworzyć Ci oczy, tak jak ty mi wczoraj gdy przyszedłeś i powiedziałeś, że Mateusz się całował z Beatą.

"Love Island". W relacji Julii i Kamila wieje chłodem, za to Jay i Ola bawią się doskonale

Z kolei Jay, nowy uczestnik, jest wpatrzony w Olę. Islander przygotował partnerce romantyczny piknik, poświęcił jej dużo uwagi, opowiedział też o swojej przeszłości, a w końcu ją pocałował.

'Kuchenne rewolucje' "Kuchenne rewolucje". Zniknęło mięso. To właściciel nie mógł się pohamować

Ja jestem bardzo zadowolona, szczęśliwa i to jest mój najpiękniejszy poranek od kiedy tu jestem - piała z zachwytu Ola.

Czarne chmury kłębią się nad relacją Julii i Kamila. Islanderka wprost przyznała, że partner jest dla niej "za miękki". Wygląda więc na to, że energiczna blondynka będzie chciała odesłać uczestnika do friend zone.

Więcej o: