"Love Island". Matiego poniosło przez alkohol? Alicja zdradziła tajemnicę produkcji

Alicja z "Love Island" opowiedziała o alkoholu w programie. W willi codziennie odbywają się imprezy, więc padło podejrzenie, że lał się strumieniami. Prawda jest jednak zaskakująca.

Po odpadnięciu z "Love Island" Alicja już buduje swoją karierę jako influencerka i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. W odpowiedzi na pytania fanów zdradziła, jak wygląda sytuacja z alkoholem w programie. Możecie się zdziwić.

Zobacz wideo Karolina Gilon pokazała domowe ćwiczenia na brzuch

Kolumbijska prezenterka zemdlała w programie na żywo Prezenterka zemdlała w programie na żywo. Operator ruszył na pomoc

"Love Island". Alicja o alkoholu w programie. Widzowie skomentowali

Alicja i Mateusz od pierwszych odcinków "Love Island" tworzyli jedną z najmocniejszych par w programie. Pierwsze zgrzyty pojawiły się, kiedy Alicja za bardzo osaczyła swojego partnera. Po nocy spędzonej w kryjówce stwierdziła, że jest "zaklepany" i żadna inna kobieta w programie nie może go już poznawać. Bardzo szybko przez swoje zachowanie stała się najmniej lubianą uczestniczką. Widzowie domagali się usunięcia jej z programu, także ze względu na jej zachowanie wobec Oli. Kiedy wyspę miłości odwiedziła Doda, to właśnie Alicji oberwało się najbardziej.

Chwilę później uczestniczka odpadła z programu, a jej partner Mateusz poczuł się wolny i rzucił się w wir cielesnych uniesień. Jeszcze w dniu jej odpadnięcia, zapłakany błąkał się po willi, ale to już historia, bo przez kilka dni zdążył się całować z Olą, Agatą i... Beatą. Po opuszczeniu "Love Island" Alicja chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Właśnie zapowiedziała, że zbiera się do tego, aby wreszcie powiedzieć, co sądzi o skandalicznym zachowaniu swojego wybranka z programu. Zdradziła, jak wygląda sytuacja z alkoholem w programie. Jak się okazuje, wcale nie ma go dużo.

Wszyscy piszecie "za dużo alkoholu dali". Chciałabym, żeby to była prawda, bo wtedy miałoby to jakiś sens. Niestety alkoholu tam nie dostawaliśmy. Od czasu do czasu dosłownie odrobina prosecco, żeby tylko "coś" było w kieliszkach. Także tutaj na to co się dzieje, winy na alkohol nie można zrzucić. A szkoda... - napisała Alicja.

'Love Island'. Alicja o alkoholu w programie'Love Island'. Alicja o alkoholu w programie fot. instagram.com/alicja.ostrouch

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Co na to widzowie show? Po tym, co w "Love Island" dzieje się po odpadnięciu Alicji, uważają, że ta zasada szybko się zmieniła. Fani programu są zdania, że zachowania uczestników nie da się wytłumaczyć inaczej, niż sporą ilością alkoholu. Program już przemianowano na "Swingers Island". Dzieje się! Tak intensywnie, że widzowie piszą, aby przywrócić Alicję, która wprowadzała do programu sztywne zasady.

Mati całkowicie zachowuje się jak spuszczony z kagańca, odkąd odeszła Alicja. Niczym jego kolega Adam. Chyba go naśladuje lub chce mu dorównać. Za dużo alko zdecydowanie.
Oni chyba za dużo piją i zapominają, że są kamery, czy co?!
Fajnie, gdyby produkcja nie upijała uczestników i nie robiła z nich kukiełek do tej całej gry - czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o zachowaniu uczestników "Love Island"? Myślicie, że po odpadnięciu Alicji zasady dotyczące alkoholu na wyspie się zmieniły?

Księżna Kate, książę William Nie wszyscy ich kochają. Kate i William odwołali oficjalną wizytę w obawie o skandal

Zobacz też: Katarzyna Figura urodziła syna u szczytu kariery. Na ekrany wchodził właśnie "Kingsajz". Łączy ich silna więź

Więcej o: