"Love Island". Agata i Mateusz docinają Alicji na przeparowaniu. Widzowie osłupieli. "No i wyszła koleżaneczka"

W ostatnim odcinku "Love Island" zaszło wiele zmian. Uczestników odwiedziła Karolina Gilon. Prowadząca zaprosiła ich do Kręgu Ognia. W trakcie przeparowania z ust Agaty i Mateusza padło kilka przykrych słów w stronę Alicji. Internauci nie byli zadowoleni.

Z dnia na dzień w siódmej edycji "Love Island" dzieje się coraz więcej. Jedno jest pewne - widzowie nie mogą narzekać na brak emocji. W najnowszym odcinku wiele się wydarzyło. Agata żałowała chwili zapomnienia z Adamem. Zdobyła się nawet na odwagę i porozmawiała o odbudowaniu relacji z Hubertem. Ten nie chciał się ugiąć. Ponadto uczestników odwiedziła prowadząca, Karolina Gilon. Odbyło się także przeparowanie.

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

Ola Tomala 'Love Island' "Love Island". Ola przeszła spektakularną metamorfozę. Jest nie do poznania

"Love Island". Mateusz i Agata mają się ku sobie. Rozgoryczeni fani grzmią w sieci 

Dla Agaty w "Love Island" nastał ciężki czas. Po pocałunku z Adamem jej relacja z Hubertem rozpadła się na kawałki. W nowych odcinkach gołym okiem widać, że do uczestniczki próbuje zbliżyć się Mateusz, który po odejściu Alicji poczuł powiew wolności. Mężczyzna dawał do zrozumienia Agacie, że jest nią wyraźnie zainteresowany. Ta miała jednak spore obawy. Chodziło o jej przyjaźń z Alicją. W trakcie rozmowy w ogrodzie o mały włos nie doszło do pocałunku. Agata wycofała się w ostatniej chwili. 

Ale co, nie podobam ci się? - zapytał Mateusz.
Nie wiem, czuję się zawstydzona - odparła Agata.
 

Wszystko wskazywało na to, że Agata nie zamierzała dać szansy Mateuszowi przez wzgląd na bliski kontakt z Alicją. W związku z tym postanowiła poszukać szczęścia gdzie indziej. Kobieta zdobyła się na odwagę i poprosiła o szczerą rozmowę Huberta.

Jak ty się zapatrujesz na to wszystko? Czy mnie całkowicie przekreślasz? - zaczęła Agata.
Na to jak mnie potraktowałaś i co zrobiłaś? (…) to dla mnie nie jest policzek, a nóż w plecy. I nie wyobrażam sobie budować relacji po takim zachowaniu. No mega mnie skrzywdziłaś tym - skwitował Hubert.
 

'Love Island'. Julia przeprasza Olę i Kamila "Love Island". Widzowie uderzają w Julię za jej "przeprosiny" wobec Oli

To jeszcze nie koniec rewelacji. Do wilii zawitała Karolina Gilon i zaprosiła uczestników do Kręgu Ognia. To mogło oznaczać tylko jedno. Przepraowanie. Tym razem wybierały panie. Zaczęła Beata, która zaklepała Huberta. Potem przyszła pora na Agatę. W tej sytuacji ku zaskoczeniu widzów wybór padł na Mateusza. 

W pierwszym dniu wpadł mi w oko, tylko dość szybko został zablokowany. Przez pewną osobę - rzuciła Agata.

Później mężczyzna został zapytany przez prowadzącą o to, jak się czuje bez Alicji.

Czuję się lepiej i czuje, że muszę nadrobić te dwa tygodnie, które przeminęły - wyznał Mateusz.
Nie będzie trzymany na smyczy - skwitowała Agata.
 

Po tej scenie internauci ruszyli do komentowania. W mediach społecznościowych programu aż zawrzało. 

No i wyszła Alicji koleżaneczka.
Oboje są siebie warci. 
Mateusz to dobry gracz. Bardzo słabo względem Alicji z obu stron - czytamy w kometarzach na Instagramie.

Śledzicie losy bohaterów programu? Premierowy odcinek "Love Island" zostanie wyemitowany już 22 marca o godzinie 21:00 na antenie TV4

Więcej o: