"Love Island". Widzowie uderzają w Julię za jej "przeprosiny" wobec Oli. Powiało chłodem

W ostatnim odcinku "Love Island" Julia postanowiła przeprosić Olę. Uczestniczka przyznała, że zareagowała zbyt emocjonalnie i źle oceniła intencje koleżanki z programu. Co na to widzowie? Zdania są podzielone, ale zaczynają też widzieć problem w zachowaniu Oli.

Tak zaskakującej edycji "Love Island" chyba jeszcze nie widzieliśmy. Poziom emocji rośnie z odcinka na odcinek i trudno nadążyć nad przebiegiem akcji. Krótkie podsumowanie? Niedawno wyspiątka odwiedziła sama królowa Doda i nie bawiąc się w zbędne konwenanse, postawiła uczestników mocno do pionu, wytykając tragiczne zachowanie Alicji i stając w obronie tłamszonej Oli. Adam po raz kolejny jest zakochany, trudno już zliczyć, w której uczestniczce. Po wizycie Dody z programu wyleciała Alicja, która była najmniej lubiana przez widzów przez jej zachowanie wobec Oli. Uczestniczka tworzyła wraz z Mateuszem jedną z najsilniejszych par w programie. Kiedy odpadła, Mateusz najpierw spędził wieczór, płacząc, a już kolejnego dnia całował się z Olą i wyznał, że fantazjował o Agacie. Gdyby tego było mało, z programu odpadł Wojtek, a Jagoda postanowiła udać się za ukochanym i opuściła program. Zwrot nastąpił też w zachowaniu Julii, która postanowiła przeprosić Olę. Dzieje się sporo. Jak zareagowała uczestniczka?

Zobacz wideo Karolina Gilon podzieliła się ulubionym przepisem na szybki makaron

"Love Island". Julia postanowiła przeprosić Olę, ale nie spotkała się z życzliwą reakcją

W ostatnim odcinku "Love Island" Julia poprosiła Kamila i Olę na bok i postanowiła wyjaśnić wcześniejsze nieporozumienia, które w ostatnim tygodniu doprowadziły do wielu konfliktów. Widzowie show są sceptycznie nastawieni do jej gestu i widzą w tym jedynie taktykę na przetrwanie w programie. 

Przemyślałam to i dałam się bardzo ponieść moim emocjom. Bardzo emocje wzięły u mnie górę i przepraszam cię za to. Też rozumiem, że ty nie miałaś pojęcia o wyborze Kamila. I też dla ciebie to było takim samym zaskoczeniem jak dla mnie, więc przepraszam cię, bo potraktowałam cię tak, jakbyś ty już o tym wiedziała i po prostu nie chciała mi o tym powiedzieć - wyznała Julia.

Równie chłodno na przemowę koleżanki zareagowała sama zainteresowana. Ola czuje, że przeprosiny Julii nie były szczere. 

Wydaje mi się, że chciała to po prostu odbębnić - podsumowała Ola. 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Co o przeprosinach Julii sądzą widzowie "Love Island"? Fani programu uważają, że zrobiła to jedynie po to, aby zyskać sympatię widzów i umocnić swoją pozycję po odpadnięciu Alicji. Też uważacie, że gest Julki nie był szczery?

Julka się dowiedziała, że nie jest ulubienicą widzów, więc przeprasza.
Ogarnęła to, że Alicja odpadła pomimo mocnej pary, bo nie była lubiana, to teraz sama doznała cudownego nawrócenia. Co za fałsz! - czytamy w komentarzach.

Widzowie "Love Island" skomentowali także chłodne przyjęcie przeprosin przez Olę. Tym razem uczestniczka podpadła.

Już niech Olka tak nie obrasta w te piórka z powodu słów Dody i poparcia widzów, bo widzę, że trochę przegina. Moim zdaniem Julki przeprosiny były bardzo szczere, przemyślane. Każdy ma prawo popełnić błąd i go przemyśleć - napisała jedna z widzek.

Komu kibicujecie na "Love Island"?

Zobacz też: Rusin wygrzewa się w bikini i zdradza sekret sylwetki. Jest forma. "Jak grecka bogini"

Więcej o: