"Love Island". Prawda o pocałunku wyszła na jaw. Beata wylała morze łez. "Otworzyłam się i dostałam kopa"

Trzeba przyznać, że "Love Island" nie zwalnia tempa, a najnowsza edycja jest jedną z najciekawszych. W ostatnim odcinku przyszedł czas na chwile prawdy. Po namiętnym pocałunku Adam i Agata zdecydowali się wyjaśnić sytuację partnerom. Miło nie było.

Siódma edycja "Love Island" przyciąga rzeszę widzów przez telewizory. Na Wyspie Miłości dram jest pod dostatkiem. Ostatnio uczestników odwiedziła Doda. Gwiazda starała się nieco załagodzić zaognioną sytuacje. Niestety, nie udało się. Tym razem oliwy do ognia dolał Adam z Agatą. Ta dwójka od pewnego czasu ewidentnie ma się ku sobie. Chętnie ze sobą rozmawiają i spędzają wspólnie czas. W ostatnim odcinku doszło między nimi do zbliżenia. W nowym przyszła pora by wyjawić prawdę dotychczasowym partnerom. Hubert od początku krył się z emocjami, wiadomość przyjął z zimną krwią. Beata nie potrafiła powstrzymać łez. 

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

'Love Island'"Love Island". Do willi wejdzie nowy uczestnik. Fani: Rozkocha wszystkie

"Love Island". Prawda o pocałunku Agaty i Adama ujrzała światło dzienne. Beata wpadła w rozpacz 

Ten wieczór w "Love Island" był niezwykle emocjonujący. Agata i Adam po chwili zapomnienia nie wiedzieli, co mają zrobić. Kobieta bała się wyjawić prawdę, ale mężczyzna uświadomił ją, że niedługo i tak inni uczestnicy się o wszystkim dowiedzą. 

No i tak Agata się wszyscy dowiedzą - tłumaczył Adam.
Ale nie, bo ja się boję - zaczęła.
Czego się boisz? - zapytał.
Nie wiem, Huberta i Beaty - odparła.

Po tych słowach Adam parsknął śmiechem, a Agata wzięła poduszkę i rzuciła nią prosto w niego. 

Wszystko przez ciebie! - podsumowała.
 

Obawy uczestniczki potwierdziły się. Rano następnego dnia, Agata wzięła Huberta na zewnątrz. Gdy usiedli na kanapie ogrodowej, kobieta bez owijania w bawełnę przyznała się do pocałunku. Hubert nieco zbladł. Nic nie powiedział. Od razu wstał i odszedł od partnerki. Adam przyjął podobną taktykę. Zaprosił Beatę na leżaki i zaczął trudną rozmowę. Od słowa do słowa przeszedł do rzeczy. 

Jak chcesz to możesz dać mi z liścia - skwitował Adam.

Zrozpaczona Beata nie kryła emocji. Nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała. Zapłakana zwierzyła się koleżance. 

Oni się całowali. Zakończona jest relacja w ogóle - powiedziała Beata.
Kiedy się całowali - zapytała.
Wczoraj. Nawet nie chce wiedzieć jak się czuje Hubert. Ja w ogóle nie chciałam nic z Adamem. Otworzyłam się i dostałam kopa w tyłek - dodała cała we łzach.

Beata była bardzo rozczarowana. Później przyznała jeszcze, że czuje się okropnie zraniona. Wylała wiele łez. Wsparcie w ciężkich chwilach okazała jej Jagoda. 

Agata, Adam 'Love Island'"Love Island". Agata i Adam oddali się namiętności. "Nie patrz tak na mnie"

Wieści szybko się rozniosły. Pozostali uczestnicy byli równie zaskoczeni. Gdy panowie siedzieli razem na zewnątrz doszło do konfrontacji między Adamem, a Hubertem. 

Przepraszam naprawdę - powiedział Adam.
Stary nie dawaj mi ręki. Jakby dałeś mi plaska. Zabolało mnie to - podsumował Hubert.
 

Wszystko wskazuje na to, że namiętny pocałunek Adama i Agaty mocno namieszał w życiu uczestników. Czy sytuację uratuje Kuba, który właśnie dołączył do willi? Przekonamy się już niebawem. Premierowy odcinek "Love Island" zostanie wyemitowany 17 marca o godzinie 21:00 na antenie TV4

Więcej o: