"Love Island". Namiętnie pocałunki Agaty i Adama. Co z Hubertem? "Nie patrz tak na mnie"

Widzowie "Love Island" w ostatnim czasie nie mogą narzekać na nudę. Emocji nie zabrakło również w najnowszym epizodzie. W powietrzu unosi się kryzys w związku Agaty i Huberta.

Za islanderami bardzo emocjonujący tydzień. Uczestników "Wyspy miłości" odwiedziła Doda, która jest ogromną fanką programu. Gwiazda próbowała oczyścić atmosferę w hiszpańskiej willi i przywołać niektórych mieszkańców do porządku. Co się zmieniło?

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

Lara Gessler mieszkanieEklektyczne mieszkanie Lary Gessler. Niepowtarzalny klimat

"Love Island". Czarne chmury nad związkiem Huberta i Agaty. Sytuację wykorzysta Adam

Napięta atmosfera panowała w pokoju Agaty i Huberta. Islander zdobył się na rozmowę ze swoją partnerką. W prostych słowach wyznał, co nie podoba mu się w jej zachowaniu i czego oczekuje od relacji. Mieszkańcowi hiszpańskiej willi przeszkadzała przede wszystkim obojętność partnerki.

Pogadamy o trudnych tematach? Nie może to być ciągle jednostronne w taki sposób. Więc dam ci przestrzeń, którą chyba potrzebujesz. Nie widzę ciekawości w drugą stronę - tłumaczył Agacie Hubert.

Wszystko wskazywało na to, że Agata przemyślała sprawę, a rozmowa z Hubertem oczyściła atmosferę w ich sypialni. Niestety, wieczorem islanderka znowu była niezwykle oziębła w stosunku do swojego partnera i praktycznie z nim nie rozmawiała. Kryzys w tej parze najbardziej ucieszył Adama, któremu Agata wpadła w oko.

No, a co z Hubertem? Bo tak widzę, że cały wieczór jesteście osobno - zapytał Adam.

Po chwili Adam dał się ponieść emocjom i zaproponował Agacie przejście się po ogrodzie. Ona jednak nie chciała okazywać mu uczuć przy pozostałych mieszkańcach willi.

To chodź, tutaj się pocałujemy, ale nie tam. Nie patrz tak na mnie - powiedziała.

Wkrótce Adam i Agata udali się na pogawędkę i zastygli w namiętnym pocałunku. Myślicie, że islanderzy zdecydują się rozwijać relację?

Monika Miller, Jan Paweł IIMonika Miller wspomina spotkanie z Janem Pawłem II. "Schowałam się w szafie"

Więcej o: