"Love Island". Agata i Wojtek przeprowadzili intymną rozmowę. "Kilka dni są tam, a już się dzieją grube akcje"

Drama alert na "Love Island". Program ledwo co się zaczął, a już sporo się dzieje. Agata przeprowadziła szczerą rozmowę z Wojtkiem. Urażony uczestnik w odwecie na jej słowa postanowił z nią "zerwać". Co na to Agata? Bezlitośnie go podsumowała.

Agata z "Love Island" od pierwszych momentów w programie wzbudziła ogromne zainteresowanie mężczyzn. 29-latka z pewnością przeszła do historii "Love Island", bo zrobiła tak duże wrażenie na uczestnikach, że każdy zrobił krok do przodu i chciał stworzyć z nią parę. Wojtek właśnie stracił tę szansę. Co się wydarzyło w czwartym odcinku show? Zapraszamy do podsumowania najbardziej emocjonującego momentu. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Love Island". Agata i Wojtek mieli poważną rozmowę. Uczestniczka podsumowała to krótko: Wojtek drama king

W czwartym odcinku "Love Island" sytuacja w willi zaczęła się mocno zagęszczać. Agata postanowiła "zagrać w czyste karty" i powiedzieć Wojtkowi, że jest też zainteresowana Hubertem. To wyznanie nie spodobało się uczestnikowi, który miał wobec niej romantyczne plany. Zdenerwowany stwierdził, że właśnie przekreśliła ich potencjalną relację.

Otworzyłaś się przede mną wczoraj, a dzisiaj się otwierasz przed Hubertem. To w ramach wyjaśnienia, odbijania piłeczki wydaje mi się, że między nami chyba nie będzie nic w takim razie - podsumował rozgoryczony Wojtek.

Agata stwierdziła, że Wojtek nawet nie starał się jej bliżej poznać. 

Były trzy rozmowy, na których cały czas mi przerywałeś. Nie dałeś dojść do słowa i mówisz o tym, co się dzieje tutaj, a nie mówisz nic o sobie i nie ciekawi cię też ta moja część życia jakaś poza willą i ci nie zależy, żeby ją poznać - powiedziała Agata.

Poważną rozmowę beztrosko przerwał Hubert, który "przypadkiem" pojawił się w pomieszczeniu. Wojtek od razu skwitował, że m.in. rozmawia z Agatą także o nim.  

Gadaliście o czymś? - zapytał jakby nigdy nic.
A też o was rozmawiamy - odpowiedział Wojtek.
Ale masz minę poważną, a ty jeszcze gorszą. Aż się boję, nie włączajcie mnie do dyskusji. Gadajcie ze sobą - wycofał się Hubert.

Ciebie też ta dyskusja dotyczy.... - naciskał Wojtek.
Stary no, ale gadajcie ze sobą. Jak miałbym być przy niej, to musiałbym być od początku, żeby wiedzieć, o czym gadacie - podsumował Hubert i wyszedł z pomieszczenia.

Kiedy Agata i Wojtek znów zostali sami, uczestnik także podkreślił, że nie czuł ze strony Agaty zainteresowania. 

A czy ty chciałaś poznać mnie? Podbiłaś do mnie, żeby pogadać, czy nie? Tak sama z siebie. To jest takie pytanie moje - zapytał Wojtek.

W rozmowie przed kamerami Wojtek podsumował rozmowę z Agatą i stwierdził, że dopiero zrozumiał, że Agata jest niezdecydowana i szkoda czasu na tę relację. 

Myślę, że w końcu zrozumiałem. Dotarło do mnie, że Agata lawiruje sobie tutaj. Jakoś nie jest zainteresowana mną no i chyba to dopiero zrozumiałem dzisiaj - stwierdził gorzko Wojtek.

Agata w komentarzach z "pokoju zwierzeń" nie bawiła się w długie wywody i całą sytuację skwitowała kilkoma słowami. 

Wojtek drama queen... drama king - podsumowała Agata.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Co o takim zwrocie akcji sądzą widzowie "Love Island"? Są zachwyceni. Program dopiero się zaczął, a już atmosfera robi się gęsta. Wygląda na to, że sezon siódmy będzie strzałem w dziesiątkę. 

Kilka dni są tam, a już dzieją grube akcje. Ciekawe, co będzie dalej. 
Ona oczekuje wielkich rozmów, a jak przychodzi co do czego, to się tylko śmieje.
Myślał, że jak się chwyci jednej od pierwszego dnia to finał gwarantowany. Pokrzyżowała mu plany, więc i ego upadło. 
To dopiero początek, a już jaka drama się kręci. Jak dla mnie mega! - czytamy w komentarzach.

Oglądacie nowy sezon "Love Island"?

Zobacz też: 23-latka miała zostać lekarką. Porzuciła studia i została żoną milionera z Dubaju. "Nigdy nie płacę za siebie"

Więcej o: