23-latka miała zostać lekarką. Porzuciła studia i została żoną milionera z Dubaju. "Nigdy nie płacę za siebie"

23-letnia Linda miała zostać lekarką, ale porzuciła plany o karierze w medycynie. Kobieta związała się z milionerem z Dubaju i na co dzień zajmuje się obowiązkami "bogatej gospodyni".

Linda A. w mediach społecznościowych nie wyjawia nazwiska. Na Instagramie pokazuje swoje bajeczne życie, które śledzi ponad 100 tysięcy internautów. W krótkiej wizytówce określa się jako 23-letnia gospodyni domowa. Kobieta jest także właścicielką SPA i inwestorką, ale jak sama twierdzi, utrzymuje ją bogaty mąż, który regularnie odpala jej procent ze swoich zarobków. 

Zobacz wideo Katarskie metro - przepych, bogactwo i śpiewający kibice, a motorniczego nie ma!

23-letnia żona dubajskiego milionera porzuciła edukację na rzecz bycia "gospodynią domową"

Linda zajmuje się na co dzień m.in. kupowaniem mebli do swoich licznych posiadłości. Żona milionera, mimo że z powodzeniem prowadzi własne SPA, nigdy za siebie nie płaci i uważa, że kobiety, które to robią, są bardzo nieszczęśliwe. Jej mąż zarabia miesięcznie około 150 tys. dolarów i wydziela żonie procent ze swoich zarobków. 

Ja nigdy nie płacę za siebie - wyznała na TikToku.

Jej bliscy nie pochwalają jej wyborów, a ojciec kobiety chciałby, aby skończyła studia i dalej kształciła się, aby nie musieć polegać na mężczyźnie. 

Mój tata chce, żebym zrobiła coś z moim życiem - wyznała w programie "Love Don't Jugde".

Linda wbrew sugestiom ze strony rodziców czuje się bardzo dobrze jako bogata żona i nie zamierza nic zmieniać. Kobieta woli skupiać się na mężu i wspólnym małżeńskim życiu czy własnym rozwoju. 

Jak na razie moja uwaga skupia się jednak na moim małżeństwie - skwitowała. 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

Zobacz też: "Love Island" wraca! Klaudia Szponar mocno namiesza na wyspie. Kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.