"Rolnik szuka żony". Kamila pokazała salon. Skorzystała z porad znanej architektki wnętrz. Duża zmiana

Kamila z ósmego sezonu programu "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na metamorfozę salonu. Efekty zmian "królowa pieczarek" pokazała w sieci. Zobaczcie, jak się urządziła.

Kamila Bos z programu "Rolnik szuka żony" właśnie skończyła 30 lat. Pewna siebie rolniczka pokazała w mediach społecznościowych, jak świętowała wyjątkową okazję. Urodziny zaczęła od ogromnego bukietu czerwonych róż, a skończyła na spektakularnym przyjęciu na miarę wesela, gdzie tańczyła wokół tortu. Z pewnością była to niezapomniana noc. Wśród gości pojawił się m.in. Stanisław Pytlarz i Elżbieta Czabator, których znamy z programu. W życiu rolniczki ostatnio sporo się dzieje. Właśnie zmieniła meble w salonie i efektami metamorfozy wnętrza pochwaliła się na Instagramie. 

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Kamila kupiła nowe meble do salonu. Zobaczcie, jak się urządziła

Rolniczka podkreśliła, że do przeprowadzenia metamorfozy natchnął ją profil znanej architektki wnętrz, z której usług korzystała m.in. Blanka Lipińska. Kamili spodobały się jasne i przestronne wnętrza, dlatego zdecydowała się na zmianę i kupiła nowy narożnik w takich właśnie barwach.

Ogarnęłam salon i mogę pokazać wam narożnik, który go odmienił. Gdy zobaczyłam wnętrze Oli (popularnej architektki wnętrz - przyp. red.), też zamarzyłam o takiej jasnej, przytulnej przestrzeni - napisała na Instagramie.

'Rolnik szuka żony'. Kamila pokazała metamorfozę salonu'Rolnik szuka żony'. Kamila pokazała metamorfozę salonu fot. instagram.com/kamila.bos

Kamila przyznała, że architektka wnętrz doradza jej także zmianę ciemnych dodatków na te w jaśniejszych kolorach, które ożywią wnętrze. Rolniczka podkreśliła, że sama zapłaciła za meble i jest bardzo zadowolona z różnych możliwości ustawienia narożnika i pokazała trzy różne konfiguracje.

To nie jest żadna współpraca ani barter, tylko zadowolony klient. Niby jeden narożnik, a mogę go zmieniać na trzy różne sposoby - dodała.

Na zdjęciach widać, że Kamila z programu "Rolnik szuka żony" może poszczycić się sporych rozmiarów salonem. Rolniczka zdecydowała się na podłogę z kamiennych płyt i złote dodatki. W salonie widać kosze pełne kwiatów, które zostały po jej spektakularnych urodzinach.

'Rolnik szuka żony'. Kamila pokazała metamorfozę salonu'Rolnik szuka żony'. Kamila pokazała metamorfozę salonu fot. instagram.com/kamila.bos

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Jak wam się podoba metamorfoza salonu Kamili z programu "Rolnik szuka żony"?

 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Marta i Paweł zabrali małego Adasia do Egiptu. Znamy cenę hotelu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.