"Rolnik szuka żony". Kamila Boś świętuje 30. urodziny. Wskoczyła w nietypową mini na jedno ramię

Kamila Boś z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" obchodzi 30. urodziny. Z tej okazji na Instagramie podzieliła się z fanami najnowszym zdjęciem. Uwagę zwraca wyszukana stylizacja.

Kamila Boś pojawiła się w ósmej edycji kultowego programu "Rolnik szuka żony". Niestety, rolniczka nie odnalazła miłości w randkowym show TVP, ale zyskała dużą rozpoznawalność. W mediach społecznościowych zgromadziła rzeszę fanów. Kamila aktywnie prowadzi profil na Instagramie, gdzie często informuje o nowinkach z życia. Kobieta właśnie obchodzi 30. urodziny. Z tej okazji dodała wyjątkowe zdjęcie.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

'Rolnik szuka żony', Kasia i Tomek"Rolnik szuka żony". Kasia i Tomek już nie są razem? Fani mają dowody

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś w bufiastej sukience obchodzi 30. urodziny 

Kamila Boś z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" zyskała sympatię widzów, a fani mogą dalej śledzić jej losy na Instagramie. Ostatnio była uczestniczka randkowego show podzieliła się przemyśleniami na temat ćwiczeń i wrzuciła zdjęcie prosto z siłowni, zaraz po zakończonym treningu. Tym razem postawiła na bardziej ekskluzywne miejsce. 15 lutego Kamila obchodzi 30. urodziny. Na fotografii, którą opublikowała na Instagramie, stoi na tle eleganckiej przestrzeni, a w ręku trzyma ogromny bukiet czerwonych róż. Uwagę zwraca wyszukana stylizacja. Od dawna wiadomo, że była uczestniczka "Rolnik szuka żony" uwielbia eksperymentować z modą. Teraz postawiła na krótką bufiastą sukienkę z marszczonego materiału, w kolorze pudrowego różu. Talię podkreśliła eleganckim paskiem. Dodając do tego fale rodem z Hollywood i delikatny makijaż, rolniczka osiągnęła oczekiwany efekt wow.

Nowy etap zaczynam pełna wdzięczności, ze wspaniałymi ludźmi wokół siebie, dumna ze zmian, jakie zaszły we mnie samej. Trzydziestkę zaczynam z podniesioną głową, po swojemu, pełna nadziei, wiary w kreowaniu własnej rzeczywistości. Chwilo trwaj! Dziękuję za wszystkie życzenia i miłe słowa - napisała Kamila na Instagramie.
 

Małgorzata Borysewicz z siostrą"Rolnik szuka żony". Małgorzata pokazała piękną siostrę

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Fani nie szczędzili miłych słów. Przesłali Kamili najserdeczniejsze życzenia urodzinowe.

Wszystkiego najlepszego z okazji 30. urodzin. Sto lat!
Samych szczęśliwych dni!
Dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podoba Kamila Boś z programu "Rolnik szuka żony" w takim wydaniu?

Więcej o: