Małgorzata z "Rolnik szuka żony" pokazała piękną siostrę. Milena zajmuje się wizażem

Małgorzata Borysewicz, znana z czwartej edycji "Rolnik szuka żony", bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała piękną siostrę. Rodzina Mileny niedawno się powiększyła.

Małgorzata Borysewicz zaistniała w show-biznesie dzięki udziałowi w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobiecie od razu w oko wpadł Paweł, jednak widzowie nie wróżyli tej relacji powodzenia, z uwagi na różnicę wieku. Tymczasem Małgorzata i jej najmłodszy kandydat zagrali wszystkim na nosach - po zakończeniu zdjęć do programu wzięli ślub, a obecnie wspólnie wychowują dwoje dzieci, Blankę i Rysia.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

"Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz bawiła się na urodzinach siostry. Milena jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych

Ogromna popularność zdobyta w programie przełożyła się na liczbę obserwatorów instagramowego konta rolniczki. Borysewicz jest obecnie śledzona przez ponad 180 tysięcy użytkowników, a firmy chętnie nawiązują z nią współprace. Małgorzata nie unika pokazywania w mediach społecznościowych swojego życia. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami siostry z okazji jej urodzin. Piękna Milena zawodowo zajmuje się wizażem i niedawno zadebiutowała w roli matki.

Małgorzata Borysewicz z siostrąMałgorzata Borysewicz z siostrą Instagram, @rolnikwszpilkach

Milena również cieszy się sporym zainteresowaniem na Instagramie. Wizażystka w mediach społecznościowych chwali się efektami swojej pracy. W sieci pokazuje, jak wyglądają kulisy zawodu makijażystki, nie stroni również od publikowania bardziej prywatnych zdjęć. Z fotografii dowiadujemy się, że siostra rolniczki w 2019 roku wyszła za mąż. W 2022 roku została mamą, czym pochwaliła się Małgorzata.

 

Milenie życzymy zatem dużo szczęścia i sukcesów na polu zawodowym. Więcej zdjęć siostry Małgorzaty Borysewicz znajdziecie w naszej galerii na górze artykułu.

Więcej o: