"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł wybrali na podróż poślubną nietypowy kierunek. "Żadne popularne miejsca"

Marta i Paweł z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" w lecie staną przed ołtarzem. Para zdradziła, gdzie zamierza się wybrać w podróż poślubną. Wybór miejsca zaskakuje.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny są jedną z par z programu "Rolnik szuka żony", którym się udało. Zakochani poznali się na planie siódmej edycji hitu TVP i do dziś tworzą udany związek. W marcu ubiegłego roku wzięli ślub cywilny, uroczystość kościelna zaplanowana jest natomiast na tegoroczne lato. Uczestnicy show udzielili ostatnio wywiadu, w którym zdradzili, gdzie wybiorą się w podróż poślubną. Kierunek zaskakuje.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pokazała, jak zmieniło się jej ciało półtora tygodnia po porodzie

'Rolnik szuka żony'. Domy uczestników zaskakują. U Jessici róż, u Kamili złoto"Rolnik szuka żony". Dom Kamili jak pałac. Sprawdziliśmy mieszkania innych uczestników

"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł wybrali na podróż poślubną nietypowe miejsce. "Nie chcemy się pchać, gdzie będzie gorąco"

Marta i Paweł od ponad dwóch lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Razem wychowują ośmioletnią Stefanię, córkę uczestniczki z poprzedniego związku. W czerwcu ubiegłego roku na świat przyszedł ich syn Adam. Parę połączyła pasja do podróży, jednak posiadanie małego dziecka znacznie utrudnia dalekie wypady. Jeszcze przed narodzinami wspólnej pociechy zakochani odwiedzili Zanzibar i Dubaj. Teraz natomiast wybierają znacznie mniej oddalone miejsca. Jeszcze w lutym planują rodzinny wyjazd do Egiptu. W rozmowie z portalem rozrywka.tvp.pl wyjawili też, dokąd wybiorą się w podróż poślubną.

Po ślubie na pewno się gdzieś wybierzemy i myślimy o Skandynawii. To będzie akurat lipiec i nie chcemy się pchać nigdzie tam, gdzie będzie gorąco i też w żadne miejsca popularne pod kątem turystycznym. Myślimy o Danii, Norwegii... - zdradziła Marta.
Tak... albo będzie Szwecja, Norwegia i Finlandia, albo Islandia osobno. Zobaczymy... - dodał Paweł.

Mateusz Murański w serialu 'Lombard. Życie pod zastaw'"Lombard. Życie pod zastaw". Murański był gwiazdą serialu. Najlepsze teksty Adka

Jesteście ciekawi, na który kraj ostatecznie zdecydują się Marta i Paweł?

Więcej o: