"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł w obiektywie dzieci. "Iskrzy na tych zdjęciach!"

Małgosia i Paweł Borysewiczowie z programu "Rolnik szuka żony" pokazali kilka zdjęć ze świąt. Kadry są wyjątkowe, bo uchwycone przez ich kilkuletnie dzieci.

Małgosia i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" to jedna z ulubionych par widzów. Mężczyzna był jednym z kandydatów rolniczki i od początku mocno między nimi iskrzyło. Na najnowszych zdjęciach pary nie da się ukryć, że ta magiczna "iskierka" ma się całkiem dobrze i para wygląda na świeżo zakochaną.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł w świątecznym wydaniu uchwyceni przez dzieci

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" chętnie udziela się na Instagramie i pokazuje urywki z codziennego życia na gospodarstwie. W najnowszym wpisie udostępniła wyjątkowe zdjęcia z rodzinnych świąt. Małgosia i Paweł zostali uchwyceni w obiektywie przez ich małe dzieci. Ich najmłodsza córeczka, Blanka, niedawno skończyła dwa lata. Starszy syn, Rysio, ma już trzy lata. Nie da się ukryć, że taki kadr zachwyca i chwyta za serce o wiele bardziej niż idealnie zapozowana scenka. Rolniczka na pierwszy dzień świąt wybrała połyskującą, czerwoną sukienkę z satyny, do której założyła czarne szpilki. Paweł zdecydował się na białą koszulę i zabawne świąteczne skarpetki. Na zdjęciu możemy też podejrzeć fragment salonu, gdzie dominują szare akcenty i ubrana na biało choinka. 

Pod okiem i obiektywem dzieci. Magia świąt. W tym roku byliśmy grzeczni - napisała rolniczka.

Na fotografii para wygląda na zakochaną, co oczywiście nie umknęło uwadze fanów rolniczki. Ostatnio Małgosia i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" świętowali czwartą rocznicę ślubu. To nie pierwszy raz, kiedy para zostaje zasypywana komplementami.  

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Fani Małgosi z programu "Rolnik szuka żony" byli zachwyceni kadrem uchwyconym przez dzieci. 

Iskrzy na tych zdjęciach! Cudowna z was para.
Ślicznie! Jak pięknie zakochani, ale chemia bije od was. Wesołych Świąt.
Piękny widok. Wasza radość życia jest mega. Ależ Paweł na ciebie patrzy - czytamy w komentarzach.
 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta niedawno urodziła, ale spójrzcie na jej sylwetkę! Petarda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.