"Rolnik szuka żony". Rodzina Małgosi i Pawła się powiększy. Posypały się gratulacje

Małgosia i Paweł z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" mają ostatnio bardzo dobry czas. Para świętowała niedawno czwartą rocznicę ślubu. Jak się okazuje, rodzina rolniczki wkrótce się powiększy. Radosną nowiną Małgosia podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych.

Małgosia i Paweł to kolejna para z programu "Rolnik szuka żony", która po zakończeniu show zaczęła wspólne życie. Rolniczka w programie TVP1 zaprosiła na gospodarstwo młodszego od siebie Pawła. Mężczyzna od razu wpadł jej w oko i już od pierwszych odcinków był faworytem spośród pozostałych kandydatów. Małgosia była tak zauroczona, że to właśnie z nim postanowiła zbudować relację. Po programie zamieszkali razem i kilka miesięcy później ogłosili zaręczyny. Para właśnie świętowała czwartą rocznicę ślubu. Wygląda na to, że to nie koniec dobrych wiadomości. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

'Rolnik szuka żony'. Kandydatka Tomasza zataiła w liście, że ma dziecko. Jak zareagował rolnik?"Rolnik szuka żony". Kandydatka Tomasza zataiła w liście, że ma dziecko

"Rolnik szuka żony". Rodzina Małgosi i Pawła się powiększy. Posypały się gratulacje

Małgosia i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" niedawno świętowali też drugie urodziny córki Blanki. Para wychowuje jeszcze starszego syna RyszardaMałgosia właśnie ogłosiła, że rodzina po raz kolejny się powiększy. Tym razem w ciąży jest siostra rolniczki. Panie spotkały się na imprezie baby shower i opublikowały wzruszający wpis na Instagramie.

Dla mnie zawsze będzie malutką, kochaną siostrzyczką. Już niedługo zostanie mamą. Czekamy na maleństwo i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Najchętniej to bym poszła z nią i trzymała ją za rękę w ciągu akcji, ale pewnie mnie nie wpuszczą. To była bardzo miła, babska niedziela, oby częściej takie. Ciekawe, która następna będzie w ciąży, bo tradycja mówi, że przy dobrym baby shower, następny dzidziuś będzie w drodze. Buziaki - napisała Małgosia.

Wygląda na to, że siostry mają wyjątkowo bliską i serdeczną relację.

 

Więcej zdjęć Małgosi i Pawła z programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz w galerii na górze strony.

Małgosia zebrała już na Instagramie prawie 200 tys. obserwatorów. Fani uczestniczki programu "Rolnik szuka żony" natychmiast zareagowali i zasypali siostry komplementami. 

Cudowne siostry, obie wyglądacie przepięknie. Szczęśliwego rozwiązania.
Ale jesteście podobne. Powodzenia dziewczyny! A dla siostry szybkiego, bezbolesnego rozwiązania.
Wyglądacie pięknie i promiennie. Dobrze, że macie siebie blisko. - czytamy w komentarzach.

Siostrze rolniczki serdecznie gratulujemy!

 

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Klaudia nie mogła uwierzyć, kogo zaprosiła na randkę. Kandydata znała wcześniej

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Joanna świętowała urodziny Kamila. Opublikowała wzruszające wspomnienia

Więcej o: