"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz świętowała urodziny córki. Ale ona wyrosła!

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" świętowała drugie urodziny córki. Na imprezie nie zabrakło kolorowych dekoracji, balonów i tortu. Rolniczka zadbała o każdy szczegół.

Małgosia i Paweł to para z programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna był jednym z kandydatów rolniczki i już od początku serii nie dało się ukryć, że między uczestnikami mocno iskrzy. Po zakończeniu popularnego show kontynuowali związek i założyli rodzinę. Dziś wiodą szczęśliwe życie na wsi i są rodzicami Ryszarda i Blanki. Córka pary niedawno skończyła dwa lata. Dumna mama pokazała kilka zdjęć z przyjęcia urodzinowego dziewczynki.

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

'Rolnik szuka żony'. Joanna szykuje się do ślubu z Kamilem. Zdradziła krój wymarzonej sukni"Rolnik szuka żony". Joanna jest w ciąży

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz świętowała drugie urodziny córki. "Nasza smerfetka ma już dwa lata"

Małgosia Borysewicz na Instagramie umieściła kadry z przyjęcia córki. W opisie zdjęć dodała kilka pieszczotliwych określeń, którymi rodzice nazywają dwuletnią Blankę.

Nasza Smerfetką ma już dwa lata. Nasza myszeczka, Sosia, góraleczka - napisała.

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zadbała o każdy detal wnętrza i odświętnie udekorowała dom. Na przyjęciu pojawiły się różowe balony w różnych odcieniach, oraz złote dmuchane literki z umieniem córki. Dziewczynka wyglądała na szczęśliwą i podekscytowaną całym wydarzeniem. 

'Rolnik szuka żony'. Małgorzata Borysewicz świętuje 2 urodziny córki'Rolnik szuka żony'. Małgorzata Borysewicz świętuje 2 urodziny córki fot. instagram.com/rolnikwszpilkach

Więcej zdjęć Małgosi Borysewicz znajdziesz w galerii na górze strony.

Rodzice Blanki na imprezę zaprosili bliskich. Małgosia podziękowała gościom za przybycie i złożenie życzeń córce. Aby zaspokoić potrzeby gości, rolniczka przygotowała aż dwa torty. W mediach społecznościowych bardzo często dzieli się pomysłami na wypieki, więc bez wątpienia jest ich autorką. Tym razem wybrała pokaźnych rozmiarów bezę ozdobioną świeżymi owocami: borówkami, kawałkami kiwi i figami. Drugi z tortów dedykowany był dwuletniej Blance. Dziewczynka zdmuchnęła świeczkę na uroczym torcie ze Smerfetką i kolorowymi cukierkami.

Małgosia i Paweł wyglądają na naprawdę szczęśliwych. Kiedy niedawno udostępnili zdjęcia z wesela znajomych, na które udali się w weekend, w komentarzach pod zdjęciem jednomyślnie stwierdzono, że wyglądają na wyjątkowo zgrane małżeństwo.

 
 

'Rolnik szuka żony'. Małgosia i Paweł wybrali się na weseleMałgosia z "Rolnik szuka żony" na weselu. Szmaragdowa sukienka robi wrażenie

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Michał szokuje swoim pomysłem. Tego w programie jeszcze nie było

Więcej o: