"Rolnik szuka żony". Klaudia nie mogła uwierzyć, kogo zaprosiła na randkę. Kandydata znała wcześniej

W najnowszym odcinku programu "Rolnik szuka żony" uczestnicy wybrali się na pierwsze randki w kandydatami. Zaskoczenie malowało się na twarzy Klaudii, kiedy dowiedziała się, że jeden z wybranków jest jej znajomym.

Dziewiąta odsłona programu "Rolnik szuka żony" ruszyła pełną parą. W najnowszym odcinku wyemitowanym na antenie TVP1, uczestnicy po raz pierwszy zobaczyli autorki i autorów listów, które przyciągnęły ich uwagę. Zaskoczeń nie brakowało, jednak do najbardziej nietypowej sytuacji doszło na randce rolniczki Klaudii z Pawłem.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

"Rolnik szuka żony". Paweł z Hajnówki wypatrzył Klaudię na pewnym balu. Nie pamiętała go

30-latek już w liście zaznaczył, że przed laty poznał się z rolniczką osobiście. Na randce wyjaśnił, gdzie zobaczył Klaudię po raz pierwszy. Uczestniczka randkowego show wyglądała na zaskoczoną.

Byłem z koleżanką kiedyś na balu inżynierskim. I tak złapaliśmy się na dwie-trzy minuty, pogadaliśmy chwilę - wyjaśnił Paweł.

W krótkiej wizytówce mogliśmy odrobinę bardziej poznać dalekiego znajomego Klaudii. Paweł aktualnie mieszka w Niemczech, gdzie pracuje jako spawacz. Jego ogromną pasją jest też piłka nożna, w wolnych chwilach gra w meczach lokalnej drużyny. Ogromnym atutem jest również znajomość wiejskich realiów. Chociaż obecnie nie ma nic wspólnego z rolnictwem, to wychowywał się na wsi.

"Rolnik szuka żony". Kogo wybierze Klaudia? Widzowie już mają faworyta

Chociaż jeszcze nie wiemy, których mężczyzn Klaudia zaprosi na swoje gospodarstwo, widzowie są niemal pewni, że wśród nich znajdzie się 22-letni Konrad. Mężczyzna bardzo spodobał się fanom formatu i to właśnie jego widzą u boku energicznej rolniczki.

Pomimo młodego wieku bardzo dojrzały, młody człowiek. Najlepszy kandydat dla rolniczki - czytamy w komentarzach.

Oglądaliście już najnowszy odcinek "Rolnik szuka żony"?

Więcej o: