"Rolnik szuka żony". Kamila wyciska siódme poty na siłowni. Są efekty! Z dumą pokazała płaski brzuch

Kamila z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" pochwaliła się efektami regularnych wizyt na siłowni. Jej forma jest godna podziwu. Nie zabrakło również motywacyjnych frazesów.

Kamila Boś zaistniała w rodzimym show biznesie dzięki udziałowi w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Właścicielka ogromnej pieczarkarni nie znalazła tam miłości, ale na dobre rozkręciła karierę w mediach. Obecnie na Instagramie rolniczkę obserwuje już niemal 170 tysięcy internautów.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

"Rolnik szuka żony". Kamila wyciska siódme poty na siłowni. Są efekty!

Od pewnego czasu Kamila często odwiedza siłownie. Rolniczka nie mogła narzekać na zbędne kilogramy, ale w pewnym momencie postanowiła popracować nad rzeźbą. Efekty już są widoczne, a bohaterka ósmego sezonu "Rolnik szuka żony" chętnie chwali się postępami na Instagramie.

Niedawno Boś opublikowała na relacji zdjęcie z siłowni. Na fotografii wyeksponowała płaski brzuch, który jest już ładnie wyrzeźbiony. Dodała przy tym, że obecna forma jest wynikiem ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń.

W tym tygodniu codziennie mam jakąś aktywność, bo chcę osiągnąć swój cel i mieć świadomość, że zrobiłam tyle, ile mogłam. Ostatnio dużo osób zaznaczyło, że brakuje im motywacji. To coś wam napiszę, co usłyszałam rok temu: Skoro nic nie robisz, to nie masz prawa narzekać. Akceptacja siebie bardzo pomaga w życiu.

Rolniczka zdradziła też, jak wygląda obecnie jej dieta i aktywność fizyczna. Influencerka wybrała metodę małych kroków, zaś kluczem do osiągnięcia sukcesu jest konsekwencja.

Nie trzeba zmieniać drastycznie swojego stylu życia. Zrobić coś dla siebie, polubić jakieś aktywności. Co się sprawdza u mnie? Odpowiednie nawodnienie, suplementacja, szczotkowanie ciała na sucho, siłownia. Jeśli nie mam siłowni, to robię kardio 20 minut na stepperze - sprzęt zajmuje mało miejsca. Czasami na początku wystarczą małe kroki.

'Rolnik szuka żony', Kamila'Rolnik szuka żony', Kamila Instagram, @kamila.bos

Śledzicie poczynania Kamili na Instagramie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.