"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska nie najlepiej rozpoczęła miesiąc. Ma ciężki czas. "U nas beznadziejnie"

Anna Bardowska z programu "Rolnik szuka żony" przeżywa trudne chwile. Na Instagramie zdradziła, w jaki sposób sobie z nimi radzi. Zobaczcie, co ją spotkało.

Anna i Grzegorz Bardowscy bez wątpienia należą do jednych z najbardziej rozpoznawalnych par po programie "Rolnik szuka żony". Choć od emisji drugiej edycji randkowego show minęło już trochę czasu, to ta dwójka dalej cieszy się sporym zainteresowaniem. Fani mogą śledzić ich losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio Anna Bardowska skrupulatnie relacjonowała przeprowadzkę do nowego domu. Tym razem powróciła z mniej optymistycznymi wieściami. Okazuje się, że zarówno ona, jak i syn od kilku dni mierzą się z paskudną chorobą

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Joanna 'Rolnik szuka żony 8'"Rolnik szuka żony". Joanna dostała prezent od Marty. Bardzo jej się teraz przyda

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowskia przeżywa trudne chwile 

Anna Bardowska z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. Prowadzi kanał na YouTubie oraz konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją 280 tysięcy osób. Kobieta chętnie relacjonuje chwile z życia codziennego. Niestety teraz poinformowała, że przechodzi ciężki czas. Żona rolnika zapytała fanów, jak rozpoczęli miesiąc. Przy okazji zdradziła, że ona wraz z kilkuletnim synem od paru dni walczą z chorobą

U nas beznadziejnie. Mnie totalnie rozłożyło. Jasiu też chory, a Liwia z Grześkiem się trzymają - napisała na Instagramie. 

Anna BardowskaAnna Bardowska fot. Instagram/@ania.bardowska

Kamila Boś, 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Kamila pochwaliła się prezentem urodzinowym. Była w szoku

Nie da się ukryć, że Anna Bardowska nieprzyjemnie zaczęła miesiąc. Za to postanowiła podzielić się z fanami sprawdzonymi metodami, które pomagają w trakcie choroby. Jedną z nich jest gotowanie rosołu. Druga nieco bardziej zaskakuje. 

Dzieciaczki mają ochotę na rosół, więc gotujemy - napisała na Instagramie.

Anna BardowskaAnna Bardowska fot. Instagram/@ania.bardowska

Domowe kino zawsze się sprawdza w słabsze dni i nie tylko - napisała na Instagramie.

Anna BardowskaAnna Bardowska fot. Instagram/@ania.bardowska

Annie Bardowskiej i jej bliskim życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

Więcej o: