"Rolnik szuka żony". Elżbieta na zdjęciu z młodości. Co za uroda!

Elżbietę Czabator wzięła udział w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Sympatycznej rolniczce ostatnio wzięło się na wspominki. Pokazała swoje stare zdjęcie sprzed lat. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała.

"Rolnik szuka żony" to uwielbiany przez widzów program, który pomaga w odnalezieniu miłości. W ósmej edycji randkowego show wystąpiła Elżbieta Czabator. Rolniczka z województwa świętokrzyskiego zaprosiła na swoje gospodarstwo trzech kandydatów. Spośród nich ostatecznie wybrała Marka. Fani nie wyrazili aprobaty. Finalnie związek nie przetrwał próby czasu. Mimo że Elżbieta nie znalazła szczęścia w miłości w programie, to nawiązała trwałe znajomości. Rolniczka zaprzyjaźniła się m.in. ze Stenią Kowalską, która była uczestniczką drugiej edycji "Sanatorium miłości". Po udziale w "Rolnik szuka żony" Elżbieta zyskała również sporą popularność. Ostatnio sięgnęła do jednego ze starych albumów i pokazała fanom zdjęcie sprzed lat. Ależ wtedy wyglądała.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Elżbieta na zdjęciu sprzed lat 

Była uczestniczka randkowego show aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje urywki z życia. Na Instagramie jej losy śledzi prawie 60 tysięcy obserwujących. Niedawno pochwaliła się zdjęciem w towarzystwie aktorki Ewy Kasprzyk.

 

Tym razem Elżbieta Czabator z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony"  jeszcze bardziej zaskoczyła fanów i udostępniła jedno ze swoich starych zdjęć. Fotografia została wykonana w połowie lat 90. Rolniczka miała wówczas jedynie 28 lat. Bujne blond włosy i piękny uśmiech już wtedy jej towarzyszyły. Do zdjęcia załączyła krótki, ale wymowny wpis.

Dziś zebrało mi  się na wspomnienia. Na tym zdjęciu mam 28 lat. Jak ten czas szybko mija - napisano na Twitterze.

Trzeba przyznać, że rolniczka sporo się zmieniła. Choć wspaniały uśmiech i pogoda ducha z pewnością dalej z nią pozostają. Jak wam się podoba fotografia Elżbiety z programu "Rolnik szuka żony" sprzed lat? Poznalibyście ją?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.