Małgosia i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" to jedna z ulubionych par widzów. Uczestnicy zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a po zakończeniu emisji show wzięli ślub i rozpoczęli wspólne życie. Dziś para wychowuje dwójkę dzieci, Rysia i Blankę, a ich relacja jak widać, ma się doskonale. "Rolniczka w szpilkach" chętnie pokazuje urywki z rodzinnego życia na Instagramie. Tym razem para wybrała się na imprezę zorganizowaną przez Agrocentrum, firmę produkującą pasze dla zwierząt gospodarskich. Małgosia znów zachwyciła kreacją. Postawiła na błysk i pojawiła się na wydarzeniu w połyskujących cekinach.
Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie krótki filmik z imprezy, na którym tańczy z mężem Pawłem. Rolniczka wybrała tego dnia fioletową sukienkę mini z błyszczących cekinów, a jej partner dopasował się do niej kolorem marynarki w jaśniejszym odcieniu fioletu. Rolniczka dodała na Instagramie opis, w którym podkreśliła, że oprócz ciężkiej pracy, para uwielbia dobrą zabawę.
No cóż, lubimy potańczyć, lubimy pojeść, lubimy drineczki bez/ lub alkoholowe. Lubimy pośmiać się, lubimy pospać! - napisała Małgosia Borysewicz.
Małgosia do sukienki dobrała prześwitujące czarne rajstopy i wysokie czarne koturny zapinane cienkim paseczkiem przy kostce. Na nagraniu sukienka rolniczki dosłownie lśni, co nie umknęło uwadze fanów.
Więcej zdjęć Małgosi i Pawła z programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz w galerii na górze strony.
W komentarzach pod filmem Małgosi Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" posypały się komplementy. To nie pierwszy raz, kiedy rolniczka zachwyciła fanki doborem kreacji. Sukienki Małgosi, które prezentowała w zeszłym roku na przyjęciach weselnych przyjaciół, robiły furorę. Nie inaczej było tym razem. Nie da się ukryć, że Małgosia i Paweł są bardzo lubiani przez widzów.
Ta sukienka jest kosmicznie oszałamiająca. W tych włosach wygląda pani jak nastolatka.
Jesteście młodzi, więc bawcie się i korzystajcie z okazji, a po ciężkiej pracy należy się też odskocznia.
Jesteście cudowni. Śliczna kobieta i przystojny mąż jak zawsze stylowi i z pazurem - czytamy w komentarzach.
Aukcja Musiała na WOŚP z niespodziewanym finałem. Zszokowany aktor zabrał głos
Grafolożka wzięła pod lupę podpisy Nawrockich. Takie ma wnioski. "Silny kręgosłup wartości"
Internauci oburzeni wpisem Chorosińskiej o Owsiaku. "Milczenie jest złotem"
Małysz wspiera WOŚP. Rok temu zagotował się, gdy usłyszał, co o nim napisali dziennikarze
Już wiadomo, dlaczego Nawrocki nie wspiera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prawda wyszła na jaw
Syn Krzysztofa Ibisza ucina spekulacje. To dlatego nie nosi nazwiska ojca
Na WOŚP wciąż spada hejt. Michał Wiśniewski nie wytrzymał
Mocne słowa Rozenek o obawach Polek przed macierzyństwem. "Nie dziwię się"
Syn Seweryna nie mówi już po polsku. Tak zwraca się do znanego ojca