Paulina Smaszcz zdjęła stanik i poszła w tany. Zainspirowała ją Miley Cyrus. "Kobieta powinna być niezależna"

Miley Cyrus zainspirowała Paulinę Smaszcz. Przesłanie piosenki "Flowers" bardzo spodobała się kobiecie-petardzie. Celebrytka postawiła na podobną stylizację i poszła w tany.

Wygląda na to, że rozliczanie byłego w piosence to jakiś obowiązujący trend w tym sezonie. Najpierw furorę w sieci zrobiła Shakira, która podsumowała Gerarda Pique i wbiła szpilkę jego nowej partnerce. Z kolei Miley Cyrus w piosence "Flowers" odniosła się do nieudanego małżeństwa z Liamem Hemsworthem. Jej tropem podążyła teraz Paulina Smaszcz, która postawiła na podobną stylizację i poszła w tany. Stanik nie był tu konieczny.

Zobacz wideo Smaszcz: W trumnie będę leżeć w ładnej sukience i jeszcze będę mu grozić palcem [fragment podcastu femiTALK]

Paulina Smaszcz tańczy w rytm przeboju Miley Cyrus i mówi o kobiecej niezależności

Teledysk do piosenki "Flowers" podbił sieć i stał się prawdziwym hitem TikToka. Miley Cyrus występuje w nim m.in. w złotej sukni vintage z kolekcji YSL z 1991 roku, ale także w oversize'owym, męskim garniturze, który nawiązuje do tego, który Liam Hemsworth założył przed laty na premierę filmu "Avengers: Endgame". 

 

W teledysku Miley Cyrus założyła czarny garnitur na nagie ciało. Ten pomysł najwidoczniej bardzo spodobał się Paulinie Smaszcz, która w niemal identycznej stylizacji pokazała się na Instagramie. Kobieta-petarda tańczyła bez stanika i ruszała ustami w takt piosenki hollywoodzkiej gwiazdy.

 
Kobieta powinna być niezależna. Mieć własne życie, takie, które jest fundamentem bez żadnego faceta. Związek w każdej chwili może się rozpaść, lecz mimo tego, ona będzie miała swoje miejsce, pieniądze, swoją pasję, samoświadomość, doświadczenie, kompetencje i życie - podkreśliła Paulina Smaszcz na Instagramie.

Instagramowy performance Pauliny Smaszcz bardzo spodobał się jej obserwatorkom na Instagramie. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów. 

Pięknie pani wygląda.
Pani to zawsze mnie pozytywnie zaskakuje.
Święta racja. Drogie panie, pamiętajmy o sobie.

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz Fot. Instagram.com/paulina.smaszcz

Więcej zdjęć Pauliny Smaszcz znajdziesz w galerii na górze strony. 

Wygląda na to, że Shakira i Miley Cyrus to nowe idolki Pauliny Smaszcz. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.