Agnieszka Chylińska na nowym zdjęciu. Zmarszczki i siwe włosy. Fani zaskoczeni jej wizerunkiem

Agnieszka Chylińska zaskoczyła fanów nowym zdjęciem na Instagramie. Wokalistka ma na nim dużo zmarszczek, siwe włosy i niezwykle umęczony wyraz twarzy. W komentarzach aż zawrzało.

Agnieszka Chylińska zrobiła karierę jako wokalistka w rockowej grupie O.N.A. Z zespołem wylansowała takie przeboje jak "Kiedy powiem sobie dość", "Koła czasu" czy "Znalazłam". Od 2008 roku celebrytka jest też jurorką w popularnym talent-show "Mam talent!". Z powodzeniem kontynuuje też karierę solową. Tu jednak lubi zaskakiwać słuchaczy różnymi gatunkami muzycznymi jak: pop, rock, elektronika czy punk. Piosenkarka bawi się także swoim wizerunkiem. Właśnie dodała zdjęcie zapowiadające najprawdopodobniej nowy teledysk i wprawiła fanów w zdumienie. Takiej jej jeszcze nie znaliśmy. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Agnieszka Chylińska zaskoczyła fanów wizerunkiem. "Wow, szczena w dół"

Agnieszka Chylińska udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie. Ma na nim siwe włosy, mnóstwo zmarszczek i niezwykle umęczony wyraz twarzy. Ujęcie możecie zobaczyć poniżej:

 

Więcej zdjęć Agnieszki Chylińskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Fani byli wyraźnie zaskoczeni wizerunkiem swojej idolki. Dali temu wyraz w komentarzach. Niektórzy uderzali w żartobliwy ton, inni porównywali jej zdjęcie do innych gwiazd:

Ojej. Jak ten czas szybko leci pani Agnieszko.
Wyglądasz jak Meryl Streep w "Mamma Mia". Tylko lepiej śpiewasz.
Wow. Szczena w dół.
Świetna robota charakteryzatora, ale oczy mówią wszystko.

Wielu komentujących słusznie zauważyło, że "nowy" wygląd Agnieszki to dobra robota charakteryzatora. My jesteśmy pewni, że wkrótce doczekamy się nowego teledysku Agnieszki Chylińskiej. Jak wam się podoba artystka w mocno postarzonej odsłonie?

Więcej o:
Copyright © Agora SA