"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil szykują się do ślubu. Zdradzają szczegóły. Wiemy, kto zostanie druhną

Joanna i Kamil z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" już we wrześniu staną na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie sakramentalne tak. Była uczestniczka randkowego show właśnie opowiedziała o przygotowaniach do ceremonii.

W 2023 roku odbędą się aż trzy śluby par z programu "Rolnik szuka żony". Przed ołtarzem staną Marta Paszkin i Paweł Bodzianny oraz Adrianna i Michał z dziewiątej edycji show. Trzecim, o którym wiadomo już od dawna, będzie ślub Kamila Osypowicza i Joanny Wielgosz. Para zaręczyła się w finałowym odcinku ósmej edycji programu. Jakiś czas temu zakochani powitali na świecie córkę Antoninę. Teraz Joanna w  wywiadzie z portalem Telemagazyn uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak ma przebiegać ceremonia

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Magda na ślub założyła wianek, ale to roczny syn pary skradł całą uwagę. "Mały elegancik"

"Rolnik szuka żony". Joanna zdradza szczegóły ślubu

Joanna i Kamil z programu "Rolnik szuka żony" już pod koniec lata się pobiorą. Była uczestniczka randkowego show właśnie wyjawiła pierwsze szczegóły dotyczące ślubu. Okazuje się, że pierwotnie ceremonia miała odbyć się w innym miesiącu.

Jesteśmy w trakcie przygotowań. Na początku chcieliśmy, by nasz ślub odbył się w pełni lata w lipcu lub sierpniu, jednak postawiliśmy na wrzesień. To również piękny miesiąc - powiedziała w rozmowie z Telemegazynem.

W dalszej części rozmowy Joanna wyjawiła, że na weselu pojawi się dość pokaźna liczba gości. Natomiast sala ma być udekorowana w popularnym stylu boho.

Przygotowania to ciekawy czas. Właśnie jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń. Będą wszyscy, z którymi mamy kontakt, a więc na weselu będzie duża rodzinka. Nasze wesele będzie w stylu boho - wyjawiła w rozmowie z Telemagazynem.

 Z kolei za suknię panny młodej będzie odpowiadał projektant Maciej Domański.

Suknię zaprojektował dla mnie Maciej Domański, który ma wielki talent. Już jestem w niej zakochana! - zdradziła w rozmowie z Telemagazynem.

Na ślubie Joanny i Kamila z programu "Rolnik szuka żony" będzie obecna ich córka Antonina. We wrześniu dziewczynka będzie już miała prawie rok. Okazuje się, że mama na tę wyjątkową okazję zaplanowała dla niej specjalną rolę. 

Nasza mała księżniczka będzie moją główną druhną - wyznała w rozmowie z Telemagazynem.

Wszystko wskazuje na to, że przed Joanną i Kamilem zapowiada się jedna z niezapomnianych i najpiękniejszych chwil życia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.