"Rolnik szuka żony". Joanna urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Joanna i Kamil z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" to kolejna para, której udało się stworzyć szczęśliwy związek. Rodzina rolnika właśnie się powiększyła. Joanna urodziła córkę.

Joanna Wielgosz z programu "Rolnik szuka żony" była jedną z kandydatek, która napisała list do Kamila. Kiedy dziewczyna pojawiła się na gospodarstwie rolnika, młodzi bardzo szybko się sobą zauroczyli i zdecydowali, że chcą być razem. Po zakończeniu programu udało im się stworzyć szczęśliwy związek. Para szykuje się też do ślubu, który ze względu na pandemiczne obostrzenia musiał zostać przesunięty w czasie. Teraz doświadczają największego szczęścia, bo właśnie przywitali na świecie córkę.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

"Rolnik szuka żony". Joanna urodziła! Znamy imię dziecka

Na Facebooku programu "Rolnik szuka żony" podzielono się radosną informacją o narodzinach córki Joanny i Kamila. Producenci programu opublikowali wzruszające zdjęcie z maleńkimi rączkami dziewczynki i pogratulowali rodzicom. 

Nasza rolnikowa rodzina się powiększyła! Powitajcie córeczkę Asi i Kamila - Antosię! Gratulacje! - czytamy na profilu.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil od razu wpadli sobie w oko

Joanna i Kamil z programu "Rolnik szuka żony" bez wątpienia są bardzo lubiani przez widzów. Para ujęła ich szczerością i bezpośredniością jeszcze na etapie poznawania się na gospodarstwie. Łączącego ich uczucia nie dało się ukryć i w uroczy sposób okazywali, jak bardzo im na sobie zależy. Wygląda na to, że radosna informacja o narodzinach córki ucieszyła wszystkich fanów "Rolnika". Zaledwie kilkanaście minut od publikacji zdjęcia Antosi pojawiło się pod wpisem kilkaset komentarzy z gratulacjami dla rodziców.

Gratulacje! Dużo zdrówka dla młodej mamusi i córeczki!
To już? Serdeczne gratulacje kochani! Niech księżniczka rośnie zdrowa i szczęśliwa, a dla was tylko przespanych nocy i szczęśliwych dni w takim komplecie.
Niech zdrowo rośnie i da wam dużo uśmiechu.
Pięknie maleństwo, gratuluję - czytamy w komentarzach.

W gąszczu komentarzy pojawił się też wpis Małgosi Borysewicz, kolejnej uczestniczki programu "Rolnik szuka żony", której w miłosnym show TVP1 udało się znaleźć miłość. Rolniczka pogratulowała rodzicom. Małgosia także jest mamą. Z poznanym w programie Pawłem mają już dwójkę dzieci, Rysia i Blankę

My także gratulujemy!

Nowe odcinki kultowego programu TVP trwają w najlepsze. Produkcja przygotowała też dodatkowe odcinki, które zostaną wyemitowane w listopadowe święta. "Rolnik szuka żony" pojawi się na antenie 1 i 11 listopada o 21:15.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej opuścił dom Marty. Rozstanie zimne jak lód. Ona? Przestała się odzywać [SPOILER]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.