"Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki. "Kącik księżniczki"

Małgosia i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" szykują dla córki wyjątkową niespodziankę. Rolniczka postanowiła całkowicie zmienić pokój dziewczynki. Dwuletnia Blanka będzie w nim miała prawdziwe królestwo. Jak rodzice radzą sobie ze skręcaniem nowych mebli? Sprawdźcie.

Małgosia i Paweł z kultowego show TVP1 wybrali się na krótki urlop. Nie da się ukryć, że praca na gospodarstwie wiąże się z licznymi obowiązkami, więc para miała okazję chwilę odpocząć. Rodzice Rysia i Blanki po powrocie z wypoczynku od razu przeszli do działania. Tym razem para z programu "Rolnik szuka żony" szykuje wyjątkową niespodziankę dla córki.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi pokazała sensualną sesję nago sprzed ośmiu lat

"Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

Małgosia i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" po powrocie z urlopu od razu zabrali się za przygotowanie niespodzianki dla córki, Blanki.

My właśnie wróciliśmy z urlopu, ale nie próżnujemy! - powiedziała dumnie na Instagramie.

Para rolników zdecydowała się na metamorfozę pokoju dziewczynki w ramach prezentu urodzinowego. Blanka skończyła niedawno dwa lata. Podekscytowana "rolniczka w szpilkach" pokazała na InstaStories, jak dumny tata w towarzystwie dzieci już skręca nowe meble.

Mamy tutaj totalną rozpierduchę u Blanki w pokoju. Zrobimy coś fajnego. W ogóle robimy jej metamorfozę pokoju, malutki remoncik, tak więc czekajcie na efekty. Pokażę wam na pewno - napisała.

Rolniczka stwierdziła, że dziewczynka jest już duża i nie może mieć pokoju jak dla niemowlaka. Blanka ma też dużo zabawek i potrzebuje więcej miejsca na ich przechowywanie. Małgosia szykuje dla córki coś wyjątkowego.

Blaneczka wyrosła z pokoju niemowlaka. Mamy tutaj mnóstwo zabawek, mnóstwo ubrań, ogólnie nie mieścimy się z niczym, dlatego pomyśleliśmy, że w ramach właśnie takiego prezentu urodzinowego zrobimy jej metamorfozę pokoju. Zrobimy taki kącik księżniczki. Zobaczycie, myślę, że będzie pięknie. Zgarniam te piękne dywany, rzeczy, które są niepotrzebne, bo po prostu za chwilę będzie jedna wielka katastrofa i bierzemy się za działanie - dodała.

Jak będzie wyglądał pokój Blanki po metamorfozie? Na efekty pracy małżeństwa z programu "Rolnik szuka żony" trzeba będzie chwile poczekać, ale z pewnością będziemy dla was śledzić postępy.

'Rolnik szuka żony'. Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki'Rolnik szuka żony'. Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki fot. instagram.com/rolnikwszpilkach

Więcej zdjęć Małgosi i Pawła z programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz w galerii na górze strony.

Rodzina Małgosi i Pawła z programu "Rolnik szuka żony" wybrała się ostatnio na zasłużony urlop w rodzinne strony Pawła. Para wyjechała do Mieszkowic i spędziła kilka urokliwych jesiennych dni, m.in. w pięknym Dworku Bielin. Pod rodzinnym zdjęciem jak zawsze posypało się mnóstwo komplementów. Nie da się ukryć, że Małgosia i Paweł to jedna z najbardziej lubianych par, które poznały się w programie "Rolnik szuka żony".

Jak cudownie się patrzy na was i rodzinne szczęście, jakie tworzycie. Blanka i Ryś - cudowni.
Cudowni, piękni, radośni. Bije od was prawda i miłość.
Tworzycie piękną rodzinkę - czytamy w komentarzach.

Nowe odcinki kultowego programu TVP trwają w najlepsze. Produkcja przygotowała też dodatkowe odcinki, które zostaną wyemitowane w listopadowe święta. "Rolnik szuka żony" pojawi się na antenie 1 i 11 listopada o 21:15

 

Allan Krupa i Edyta GórniakAllan Krupa jest już dorosły i właśnie się zakochał. Edyta Górniak ubolewa

 

Zobacz też: Joanna Krupa ma problemy ze zdrowiem. Opublikowała niepokojące nagranie

Więcej o: