Joanna Krupa ma problemy ze zdrowiem. Opublikowała niepokojące nagranie

Joanna Krupa opublikowała na Instagramie niepokojący filmik. Modelka całkowicie straciła głos. Intensywne życie w biegu dało o sobie znać. Prowadząca "Top Model" musiała udać się do specjalisty.

Joanna Krupa już od kilku lat dzieli życie zawodowe między Stanami Zjednoczonymi a Polską. W trakcie pobytu w kraju jurorka programu "Top Model" stara się wykorzystać czas w stu procentach. W krótkim czasie angażuje się w liczne kampanie reklamowe i projekty. W trakcie ostatniego trzymiesięcznego pobytu w Polsce modelka zarobiła niebagatelną kwotę aż dwóch milionów złotych. Wygląda na to, że natłok obowiązków i przepracowanie dały o sobie znać. Joanna Krupa zaczęła mieć problemy ze zdrowiem.

Zobacz wideo Joanna Krupa pozowała na ściance z córką. Mała Asha wysyłała buziaki reporterom

Joanna Krupa ma problemy ze zdrowiem. Przepracowanie daje o sobie znać. Prowadząca "Top Model" udała się do specjalisty

Joanna Krupa opublikowała na Instagramie niepokojący filmik. Prowadząca "Top Model" pokazała na nim, jak przyjmuje lekarstwa za pomocą inhalatora. W opisie nagrania czytamy, że modelka straciła głos i musiała udać się do laryngologa.

Próbuję przywrócić mój głos do filmu - napisała.

Do nagrania Joanna dodała hashtag "laryngitissucks", tym samym zdradzając, że cierpi na zapalenie krtani. To częsta przypadłość w zawodach, które bardzo eksploatują głos np. u nauczycieli, czy wokalistów.

Joanna Krupa ma problemy ze zdrowiemJoanna Krupa ma problemy ze zdrowiem fot. instagram.com/joannakrupa

Więcej zdjęć Joanny Krupy znajdziesz w galerii na górze strony.

Joannę Krupę możemy oglądać w najnowszym sezonie "Top Model", gdzie genialnie sprawdza się w roli prowadzącej. Program od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Wygląda też na to, że do długiej listy obowiązków Joanna chce dołożyć kolejny. W jednym z ostatnich wywiadów modelka wyjawiła, że rozważa adopcję.

 
 

Zobacz też: "Kuchenne rewolucje". Właścicielka miała gdzieś uwagi Magdy Gessler. To ją wkurzyło. "Trochę pokory"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.