"Top Model". Joanna Krupa o metamorfozie Oli: "Króciutko". Uczestniczka zamarła [PLOTEK EXCLUSIVE]

W czwartym odcinku 11. edycji "Top Model" uczestnicy przejdą przez jeden z mniej lubianych elementów programu - metamorfozy. Przedpremierowo wiemy już, z jaką fryzurą opuści salon zdobywczyni złotego biletu.

Momentu metamorfoz uczestnicy "Top Model" boją się jak ognia. Mają zresztą powody, bo pomysły jurorów i zatrudnionych w programie stylistów często wyglądają dobrze wyłącznie w teorii. Krótka fryzura Olgi z dziesiątej edycji modowego show przeszła już zresztą do historii. Płacz na fryzjerskim fotelu to już w programie standard, zwłaszcza że odmowa ze strony uczestników odbierana jest często jako "brak elastyczności". W odcinku z metamorfozami w 11. edycji chwilę grozy przeżyła Aleksandra Helis, której jurorzy na castingu wręczyli złoty bilet.

Zobacz wideo Tak zmieniła się fryzura Oli w "Top Model"

'Googlebox. Przed Telewizorem'Big Boy schudł 170 kg. Tak zmienili się uczestnicy "Gogglebox"

"Top Model". Joanna Krupa nie ma litości. Przeraziła uczestniczkę

Aleksandra Helis ma 19 lat, a o modelingu marzyła od dziecka. Podczas castingu wyjawiła, że właśnie rzuciła studia i postawiła wszystko na jedną kartę. W jej przypadku ryzyko chyba się opłaciło. Jurorzy nie tylko zachwycili się jej urodą, ale też wysłali ją prosto do domu modelek i modeli z pominięciem etapu bootcampu.

Ola ma jednak nie tylko piękną twarz i perfekcyjne do zawodu modelki wymiary. Uczestniczka może pochwalić się też długimi włosami, które są jej ogromnym atutem. Więc gdy w czwartym odcinku "Top Model" Joanna Krupa zaproponowała drastyczne obcięcie ich, uczestniczka zamarła.

Króciutko, tak w stylu Halle Berry - powiedziała jurorka.

Zebrała długie włosy Aleksandry i pokazała styliście, jaką fryzurę ma na myśli.

A, w tych krótkich, tak? - dopytywał rozbawiony.

Zdobywczyni złotego biletu nie było jednak do śmiechu i przekonywała, że lubi swoje długie włosy.

Zaszokowało mnie to. Jakby mi tak obcięli, to kaplica. Koniec - mówiła do kamery.

Jamala, Oceana"TzG". Nie tylko Jamala. Te zagraniczne gwiazdy podbijały taneczny parkiet

Szybko okazało się jednak, że Joanna Krupa i fryzjer zażartowali kosztem Aleksandry i zdecydowali się jedynie na odświeżenie jej fryzury. Praktycznie nie skrócili jej włosów z długości, za to w ruch poszedł rozjaśniacz, a uczestniczka opuściła salon z blond pasemkami. Ola zachwyciła się metamorfozą, a Joanna Krupa skomplementowała ją, mówiąc, że jest gotowa na wybieg Victoria's Secret.

Zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: