"Rolnik szuka żony". Małgosia poprawiła brwi, fanka kręci nosem. "Coś poszło nie tak". Rolniczka zareagowała

Małgorzata Borysewicz opublikowała na Instagramie filmik ze spaceru. Choć uczestniczka "Rolnik szuka żony" ma na nim bardzo subtelny makijaż, jednak z internautek zwróciła uwagę na jej brwi.

Znana widzom programu randkowego TVP Małgosia brała udział w czwartej edycji "Rolnik szuka żony". To właśnie tu poznała Pawła, z którym w 2018 roku wzięła ślub. Zakochani doczekali się dwójki dzieci. Borysewicz, podobnie jak wiele innych uczestniczek reality show, rozwija karierę jako influencerka, a jej instagramowe posty śledzi już ponad 180 tys. osób. I choć uczestniczka "Rolnika" dostaje od nich przeważnie masę komplementów dotyczących wyglądu, zdarzają się też mniej pozytywne komentarze.

Zobacz wideo Małgosia i Paweł z "Rolnika" pokazali pokój córki

'Rolnik szuka żony'. Domy uczestników zaskakują. U Jessici róż, u Kamili złoto"Rolnik szuka żony". Dom Kamili jak pałac. Sprawdziliśmy mieszkania innych uczestników

Małgorzata Borysewicz zapytana o brwi. Tłumaczy, co się stało

Borysewicz jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie dzieli się z obserwatorami szczegółami codziennego życia. W mediach społecznościowych opowiada m.in. o diecie i zdrowym żywieniu, pokazuje przepisy i ćwiczenia, a także publikuje codzienne kadry, na których znajduje się w towarzystwie męża i dzieci.

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" często wchodzi także we współprace reklamowe, a podczas prezentacji jednego z produktów w trakcie spaceru pokazała zbliżenie na swoją twarz. Małgosia postawiła na delikatny, niemal niewidoczny makijaż, jednak w oczy rzucają się mocno zarysowane brwi. Być może to właśnie ten kontrast zwrócił uwagę jednej z internautek.

Pani Gosiu, coś chyba nie tak poszło z brwiami, na pierwszym ujęciu o wiele lepiej - napisała w komentarzu.

Małgosia z 'Rolnik szuka żony'Małgosia z 'Rolnik szuka żony' instagram.com/@rolnikwszpilkach

Małgosia z 'Rolnik szuka żony'Małgosia z 'Rolnik szuka żony' instagram.com/@rolnikwszpilkach

Poznajcie rodzeństwo gwiazdBrat Macieja Zakościelnego jest zabójczo przystojny. Poznajcie rodzeństwo gwiazd

Na reakcję rolniczki nie trzeba było długo czekać. Okazuje się, że mocny efekt to wynik świeżo nałożonej henny.

Wszystko ok. Henna ma to do siebie, że się zmywa - odpowiedziała.

Instagram Małgosi z 'Rolnik szuka żony'Instagram Małgosi z 'Rolnik szuka żony' instagram.com/@rolnikwszpilkach

To jednak niejedyny mało pozytywny komentarz, z którym spotkała się uczestniczka "Rolnika" pod opublikowanym postem. Małgorzacie oberwało się także za reklamowanie suplementów.

I pewnie od razu magiczna tabletka pomogła, wszystko na sprzedaż i wymyślone historie o problemach ze snem.
Leki to jednak przeginka. Masz zasięgi, różne osoby cię oglądają. Uważam, że aby polecać środki medyczne lub suplementy, trzeba mieć pojęcie o składach chemicznych
To suplement, kolejne śmieci... - czytamy. 

Zgadzacie się z tą krytyką?

Więcej o: