"Rolnik szuka żony". Joanna pochwaliła się prezentem od Marty. Bardzo jej się teraz przyda

Joanna i Kamil z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" w październiku ubiegłego roku powitali na świecie pierwsze dziecko. Marta Paszkin, doświadczona mama dwójki pociech, postanowiła ostatnio wysłać koleżance z show mały prezent. Asia była zachwycona podarunkiem.

Joanna i Kamil poznali się na planie ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zakochani do dziś tworzą szczęśliwy związek, a już we wrześniu staną na ślubnym kobiercu. W październiku ubiegłego roku przyszła na świat córka pary, Antosia. Młoda mama może liczyć na wsparcie koleżanek z show. Ostatnio Asia pochwaliła się prezentem od Marty Paszkin.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Joanna pochwaliła się prezentem od Marty. Bardzo jej się teraz przyda

Joanna i Kamil są jedną z najbardziej lubianych par spośród wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony". Ukochana farmera zgromadziła na Instagramie już ponad 100 tysięcy fanów. Młoda mama zamieściła tam ostatnio zdjęcie prezentu, jaki sprawiła jej Marta Paszkin. Okazuje się, że koleżanka z show, która sama niedawno powitała na świecie syna, przysłała jej książkę na temat diety niemowląt. 

Powodzenia w rozszerzaniu diety Antosi  i samych sukcesów na wszystkich innych płaszczyznach- napisała żona Pawła. 

Joanna była bardzo zadowolona z podarunku i nie ukrywała, że będzie on bardzo przydatny. Nie omieszkała też podziękować Marcie.

"Rolnik szuka żony" przyniósł mi nie tylko miłość, ale także cudowne znajomości - napisała na InstaStories.

'Rolnik szuka żony'. Joanna pochwaliła się prezentem od Marty'Rolnik szuka żony'. Joanna pochwaliła się prezentem od Marty Instagram/ joasia.wielgosz

Obie uczestniczki łączą nie tylko dzieci w podobnym wieku. Panie w tym roku zostaną także pannami młodymi. Marta i Paweł staną przed ołtarzem w czerwcu. W marcu ubiegłego roku zakochani wzięli ślub cywilny. Joanna i Kamil huczne wesele zaplanowali natomiast na wrzesień.

Myślicie, że Joanna i Marta będą sobie wzajemnie doradzać także podczas ślubnych przygotowań?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.