"Sanatorium miłości". Iwona zamierza wyprzedać majątek. Dzieci nie dostaną ani grosza

Iwona Żarnowiecka z piątego sezonu "Sanatorium miłości" sprzedaje mieszkanie w Warszawie. Seniorka planuje spędzić emeryturę w słonecznej Hiszpanii.

Iwona Żarnowiecka jest jedną z bardziej charakterystycznych uczestniczek piątej edycji "Sanatorium miłości". Ognistowłosa seniorka już na początku zdobyła sympatię widzów. Na razie nie wiadomo, czy sympatycznej kuracjuszce udało się znaleźć miłość. W rozmowie z serwisem Pomponik Iwona opowiedziała jednak o swoich planach na najbliższą przyszłość.

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

Joanna Liszowska, Sonia BohosiewiczTe pary rozwiodły się po cichu. Nagle ujawniła, że spędza urlop z byłym mężem

"Sanatorium miłości". Iwona zamierza wyprzedać majątek. Dzieci nie dostaną ani grosza

Iwona Żarnowiecka z piątej edycji "Sanatorium miłości" jest miłośniczką dalekich podróży. Uczestniczka preferuje słoneczne miejsca. Udało jej się już odwiedzić Jordanię, Izrael, Włochy, kilkukrotnie Egipt, a nawet Kubę. Seniorka będzie miała teraz więcej czasu, aby poświęcać się swojemu hobby, gdyż po wielu latach pracy w końcu przechodzi na zasłużoną emeryturę. Bohaterka show TVP nie narzeka jednak na wysokość świadczenia z ZUS.

Szczerze mówiąc, ja nawet nie widziałam, jakiej wysokości będę mieć emeryturę, ale warto zaznaczyć, że ponad normę pracowałam ponad sześć lat, także na pewno na tym zyskam. Na pewno ta kwota pozwoli mi żyć normalnie, a nie zamierzam więcej pracować, bo swoje już przepracowałam. Mam godne lata, teraz chcę tylko odpoczywać, pojeździć po świecie i tak przeżyć emeryturę - zdradziła seniorka w rozmowie z reporterem portalu Pomponik.

Iwona ma już określone plany na najbliższą przyszłość. Okazuje się, że uczestniczka "Sanatorium miłości" zamierza przeprowadzić się do słonecznej Hiszpanii.

Wyjeżdżam z Polski. Wymyśliłam sobie na emeryturze pobyt w Hiszpanii. Kupiłam tam małe mieszkanko, blisko plaży, z przynależnym basenem. Mam zamiar zapraszać gości, opalać się, bawić, kąpać w morzu - wyznała.

Wyjazd z Polski wiążę się ze sporymi kosztami, dlatego też seniorka planuje sprzedać swoje warszawskie mieszkanie. Iwona nie podzieli się jednak pieniędzmi z dziećmi.

Młodsza córka mieszka w Anglii, tam sobie ułożyła życie. Starsza mieszka w Warszawie, ale nie potrzebuje. Są tak zaradne finansowe, a mi pieniądze również są potrzebne - wyjaśniła.

'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Darek wywołał burzę w sieci wypowiedziami o seksie

Myślicie, że Iwona znalazła drugą połówkę w "Sanatorium miłości" i zamieszka w Hiszpanii wraz z ukochanym?

Więcej o: