Były mąż Jennifer Lopez poślubił młodszą o 31 lat ukochaną. Na weselu Victoria Beckham i Salma Hayek. Przyćmiły pannę młodą

Marc Anthony wziął ślub z 23-letnią Nadią Ferreirą. Muzyk podczas ceremonii nie krył wzruszenia. Patrzymy na listę gości.

Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub. Były mąż Jennifer Lopez (para była małżeństwem od 2004 do 2012 roku) poślubił Nadię Ferreirę, 23-letnią modelkę i byłą Miss Paragwaju. Na weselu pary bawiło się sporo gwiazd. 

Najbrzydsze suknie ślubne gwiazdSpadochron? Nie, to suknia ślubna Liszowskiej. Są jeszcze brzydsze

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Marc Anthony wziął czwarty ślub

Ukochanych dzieli spora, różnica wieku. Muzyk jest starszy o 31 lat od swojej ukochanej. Wygląda jednak na to, że wiek to tylko liczba i zakochani nie przejmują się metryką. Oboje pochwalili się wyjątkowym nagraniem ze ślubu i wesela. Było bardzo nastrojowo i emocjonalnie. Polały się łzy - to Marc Anthony wzruszył się, gdy zobaczył Ferreirę, która podążała do ołtarza. 

Małżonkowie byli niezwykle eleganccy. Marc Anthony postawił na ciemny, trzyczęściowy smoking. Z kolei modelka wybrała suknię od Diora typu księżniczka, która mieniła się całą masą kryształków. Uwagę zwracały długi tren i równie imponujący welon. 

 

Na weselu nie zabrakło gwiazd. Pojawili się David Beckham i Victoria Beckham, Salma Hayek oraz  piosenkarz Maluma. Pan młody pochwalił się ujęciami z byłym piłkarzem. Za to Victoria Beckham sama zrelacjonowała najpierw przygotowania do wesela, a później pokazała ujęcia z zabawy. Na kadrach widać, że była członkini Spice Girls postawiła na dopasowaną suknię z mocno wyciętym dekoltem. Celebrytka złożyła też młodej parze publicznie życzenia. 

Gratulacje dla Państwa Muniz! Kochamy was oboje tak bardzo. To był zaszczyt, być częścią waszego wyjątkowego dnia i świętować waszą miłość! Buziaki - czytamy.
 

Na weselu bawiła się też Salma Hayek. Co ciekawe aktorka zaprezentowała się w... białej sukni. Wygląda na to, że panna młoda tego dnia miała sporą konkurencję. 

Zdjęcia ze ślubu i wesela znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o: