Rafał Brzozowski znalazł miłość? Mówi o planach na przyszłość. Bardzo tajemniczo

Czyżby Rafał Brzozowski układał sobie życie u boku nowej partnerki? Muzyk przyznał, że w najbliższym czasie zamierza się skupić na życiu uczuciowym.

Rafał Brzozowski ma za sobą bardzo bolesne rozstanie. W kwietniu 2021 roku wokalista poinformował, że zakończył ośmioletni związek z Anną Tarnowską. Jak sam przyznał, ta sytuacja była dla niego bardzo traumatyczna, a w wywiadach dość cierpko wspominał relację z modelką. W sierpniu ubiegłego roku prowadzący "Jaka to melodia?" wyznał, że jego serce znów jest zajęte, jednak nie chciał zdradzać, kim jest jego nowa wybranka.

Zobacz wideo Janowski tęskni za "Jaka to melodia?"?

Magdalena BoczarskaBoczarska i Banasiuk na wakacjach z synem. Takie ujęcia to u nich rzadkość

Rafał Brzozowski mówi o miłości. Nawiązał do wcześniejszych trudnych doświadczeń

W rozmowie z "Dobrym tygodniem" Rafał Brzozowski nie powiedział wprost, że cały czas jest w związku, jednak enigmatycznie przyznał, że otwiera się na coś nowego i optymistycznie patrzy w przyszłość.

Obecnie zamykam stary rozdział. (...) Jednocześnie otwieram się na coś nowego i myślę, że już niebawem spotka mnie coś dobrego, również w kwestiach uczuciowych. I to jest to, czego muszę się trzymać - wyjawił.

Niedługo po ogłoszeniu rozstania z Tarnowską Brzozowski reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji, a następnie rozpoczął pracę nad płytą "Zielone I Love You", która ukazała się w październiku ubiegłego roku. Zapracowany wokalista przyznał tygodnikowi, że stawianie na karierę niekorzystnie odbijało się na jego życiu uczuciowym. Teraz Rafał Brzozowski nie chce popełnić tego samego błędu.

Potrafimy zająć się robieniem kariery, zarabianiem pieniędzy i wszystkim dookoła, a nie zauważamy, że psuje się to, co ważne pomiędzy bliskimi sobie ludźmi - stwierdził.

Aleksandra KwaśniewskaKwaśniewska uwiła klimatyczne gniazdko. Kwiaty w łazience to początek

Prowadzący "Jaka to melodia?" dodał także dość enigmatyczne zdanie, które znów może odnosić się do jego relacji z Anną Tarnowską.

Łudzimy się, że jeszcze jesteśmy razem, że to jeszcze można poskładać i nagle okazuje się, że wszystko już stracone. Mimo to tkwimy w tej relacji i ani jedno, ani drugie nie chce odejść. Takie sytuacje są wyniszczające - podsumował.

Przypomnijmy, że w odróżnieniu od Rafała Brzozowskiego jego była partnerka po ogłoszeniu rozstania nie zwlekała długo, aby poinformować, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy. Po kilku miesiącach zaczęła publikować zdjęcia u boku biznesmena Christiana Lavalle'a, a w lipcu ubiegłego roku para powitała na świecie pierwsze dziecko.

Więcej o: