Rafał Brzozowski otworzył się na temat rozstania z narzeczoną. "Przeszedłem wszystko, co złe"

Rafał Brzozowski w zeszłym roku rozstał się ze swoją partnerką Anną Tarnowską. W jednym z ostatnich wywiadów otworzył się na temat trudnego czasu, jaki wówczas przeszedł.

Więcej nowinek z show-biznesu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl 

W kwietniu 2021 roku Rafał Brzozowski opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformował o rozstaniu z wieloletnią z partnerką Anną Tarnowską. Gospodarz "Jaka to melodia?" zdradził, że obydwoje kończą związek w przyjaźni, jak i darzą się wzajemnym szacunkiem. W sierpniu tego samego roku przyznał, że rozstanie z Tarnowską było dla niego ciosem i trudnym doświadczeniem. Piosenkarz był wówczas na etapie ponownego otwierania się na nowe osoby i przepracowania zakończonej relacji. Jak jest dzisiaj?

Zobacz wideo Robert Janowski tęskni za „Jaka to melodia?". Wprost o nowej formule

Rafał Brzozowski otworzył się na temat rozstania z narzeczoną

Rafał Brzozowski udzielił wywiadu na kanale Natalii Jakuły "Iron Made". Prezenter poruszył wiele tematów ze swojego życia, takich jak kariera zapaśnicza czy sport. W pewnym momencie rozmowa przeszła jednak na bardziej osobiste tory. Brzozowski wyznał wówczas, że w trudnych chwilach zdarzyło mu się korzystać z pomocy psychologa bądź psychiatry. 

Sam zauważyłem, że w pewnych sytuacjach osobistych, kiedy mi się rozpadały związki, pewne relacje, zauważyłem, że coś jest nie tak, że trzeba by było z jakimś specjalista porozmawiać, poszukać przyczyny, dlaczego tak się stało. Generalnie powinno być wszystko dobrze, a nie jest - przyznał Brzozowski.

Brzozowski wyznał, że jego doświadczenia w relacjach jest bardzo duże - przeszedł już niemal wszystko, co możliwe.

Ja przeszedłem już przez góry, doliny, przez wszystko, wszystko, co dobre i wszystko, co złe, a nawet najgorsze.

Zapytany o to, czy szuka obecnie nowej partnerki, odpowiedział, że w tym momencie skupia się na swojej karierze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.